Кам’янецькі депутати просять Порошенка і Яценюка побороти «запахи» спиртзаводу

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради направили звернення Президенту України Петру Порошенку,  Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку та Голові ВР Володимиру Гройсману з проханням допомогти у вирішенні екологічної ситуації, що склалась внаслідок діяльності Довжоцького спиртзаводу. Нагадаємо, що кам’янчани вже багато років «насолоджуються» запахами з бардополів, куди йдуть відходити заводу. Останнім часом запах значно посилився.

Депутати вказують першим особам держави і на погіршення водного простору. Так, у липні 2015 року міськрайонним управлінням ГУ Держсанепідемслужби у Хмельницькій області проведено дослідження поверхневої води річки Смотрич і зроблено висновок, що у річковій воді, в районі, де впадає р. Дібруха, виявлено перевищення від норми за трьома показниками: по кольоровості – в 2 рази, по хімічному споживанню кисню – в 1,6 рази, по аміаку – в 2,5 рази.

«Оскільки по руслу річки Дібруха розташоване лише одне підприємство – Довжоцьке МПД ДП «Укрспирт», можна сміливо стверджувати, що саме його діяльність стала причиною забруднення річкової води», – йдеться у зверненні.

Окрім спиртзаводу, депутати попросили провести перевірку з дотримання вимог природоохоронного законодавства і агрофірми «Авіс»

IMG_6406

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.