З Днем Незалежності всіх нас! Перемог! З Днем Незалежності всіх нас! Перемог!

З Днем Незалежності всіх нас! Перемог нам усім. Ми зможемо і залишимо нашим дітям кращу країну! Слава всім Героям! https://www.youtube.com/watch?v=u9fOYxi5kdY

У Меджибожі триває ювілейний фестиваль середньовічної культури У Меджибожі триває ювілейний фестиваль середньовічної культури

Сьогодні триває другий день 10 ювілейного фестивалю середньовічної культури “Стародавній Меджибіж”. Як повідомляє спільнота у “Фейсбуці” заповіднику “Межибіж”, сьогодні очікується найбільше гостей…. Далі »

Чиї інтереси представляє депутат ХМР: людей, що його обрали, чи свої? Чиї інтереси представляє депутат ХМР: людей, що його обрали, чи свої?

ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ ОЛІГАРХІВ! Ми, мешканці міста Хмельницького, проживаємо за адресою: вулиця Подільська, 91/1. Це триповерховий будинок у центрі міста. Близько… Далі »

Піти у хмельницьку поліцію виявили бажання 5457 осіб Піти у хмельницьку поліцію виявили бажання 5457 осіб

У Хмельницькому завершився двотижневий набір до новоствореної патрульної поліції міста, який тривав з 6 до 21 серпня. Як повідомляє прес-служба… Далі »

В озерах Хмельниччини – небезпечний лептоспіроз? В озерах Хмельниччини – небезпечний лептоспіроз?

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про збільшення випадків захворювання на лептоспіроз. Згідно з останніми відомостями Центру з контролю та моніторингу… Далі »

Подільські співаки-аматори привезли з Луганського фестивалю Гран-прі Подільські співаки-аматори привезли з Луганського фестивалю Гран-прі

Упродовж 14-16 серпня  у м. Сватовому Луганської області проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Слобожанський спас» – 2015. Хмельниччину на фестивалі… Далі »