Чиї інтереси представляє депутат ХМР: людей, що його обрали, чи свої?

163be2eea4d31357d3f174fb62576bf6db2e9512c9d74388c26b217047a40b51

ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ ОЛІГАРХІВ!
Ми, мешканці міста Хмельницького, проживаємо за адресою: вулиця Подільська, 91/1. Це триповерховий будинок у центрі міста. Близько тижня назад прямо у нас перед вікнами розпочалося будівництво. За документами територія, на якій проходить будівництво, належить Прокуратурі. Місцевий олігарх, депутат, голова фракції ВО “Батьківщина” у міській раді, Скочеляс О.А., незаконним шляхом захопив територію та збирається побудувати тут чотириповерховий торгово-розважальний центр.
Грубі порушення у документах, корупційні дії чиновників та кругова порука – ось фундамент цього будівництва!
Скочеляс О.А. із насмішкою ігнорує закиди мешканців будинків, прикриваючись зв’язками та мішком грошей.
Ми, мешканці будинку, члени громадських організацій та усі небайдужі люди, розпочали важку боротьбу із беззаконням. І впевнено йдемо до мети.
НІ – незаконній забудові!
ТАК – сонцю у власній оселі!

Дорогі мешканці Хмельницького, до Вашої уваги свіже фото зроблене 22.08.2015 р.! Ігноруючи усі звернення та прохання людей, що проживають у сусідніх будинках, та громадськості, яка підключилась до боротьби, на будівельному майданчику поспіхом ведуться роботи ще з минулої суботи (хоча Декларація була зареєстрована тільки в середу) і до сьогодні.

То куди поспішає депутат??? У нього ж ніби всі дозвільні документи в порядку… Чому він не зупинив будівництво до вияснення усіх спірних питань із мешканцями???… Адже усім відомо як з’являється сама будівля – боротись з нею значно важче. Та можливо… Якщо в місті не було випадків розбирання незаконних будівель, то це не означає, що їх надалі не буде.

Справжня боротьба попереду!

З повагою та дорученням ініціативною групи мешканців.

 Далі буде…
Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Альона Береза

Альона Береза

Громадська діячка, голова ГО "ЖАР", регіональний координатор кампанії Чесно. Фільтруй суд! у Хмельницькій області
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Згадайте, при чиєму правлінні у міськраді з’явився депутат Скочеляс? Згадайте, хто привів у свої заступники з містобудування Капуру? Згадайте, з якими ще скандальними справами в будівництві пов’язаний цей спрацьований колективчик. І не забувайте це.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.