Хмельницький: що обговорюють у соцмережах

Тема “Хмельницька влада хоче, аби 1 вересня було днем тверезості”. 26 серпня Хмельницька міська рада рекомендувала усім торгівельним закладам міста в День першого дзвоника, 1 вересня, не продавати алкогольні напої. Начальник міського управління охорони здоров’я Михайло Василишин також ініціював запровадити заборону продажу алкогольних напоїв та цигарок у радіусі 50 м від шкіл, дитячих садочків і лікувальних закладів Хмельницького.

spyrtne

spyrtne2

spyrtne3

spyrtne4

spyrtne5

spyrtne6

 

Тема “Конкуренція у хмельницьку поліцію становить 22 людини на місце”. У Хмельницькому завершився двотижневий набір до новоствореної патрульної поліції міста, який тривав з 6 до 21 серпня. За цей період бажання вступити до поліцейських лав виявили 5457 громадян, які особисто або он-лайн подали відповідні анкети. 66,4% кандидатів — чоловіки, решта — представниці чарівної статі.

politsiya

 

politsiya2

 

politsiya3

politsiya4

 

Тема “Непорядних будівельників змусять піти з Хмельницького”. Депутати Хмельницької міської ради утвороли управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників. Цей орган покликаний навести лад з будівництвом у Хмельницькому.

zabudova

 

zabudova2

zabudova3

zabudova4

 

Більше коментувань знайдете у соціальних спільнотах ‘Proskuriv (Хмельницький)“, “Хмельницький Life“, “Політклуб “Проскурів”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.