Через субсидії у Хмельницькому роздули штати управління праці і соцзахисту

Депутати Хмельницької міської ради ухвалили рішення збільшити загальну чисельність апарату виконавчих органів міської ради.

Збільшення стосується штатного розпису управління праці і соцзахисту населення, якому додали 11 працівників.

Як пояснив депутат міськради і начальник управління праці Словян Воронецький, це зумовлено суттєвим навантаженням на його підлеглих оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги для населення. Вже до кінця вересня очікується виписати 16 тисяч субсидій мешканцям міста.

З контаргументами виступила начальник фінансового управління Наталія Степанова. Вона нагадала, що на урядовому рівні затверджено 20-відсоткове скорочення чисельності органів виконавчої влади.

Крім цього, на її думку, штати управління Воронецького і так роздуті – там нараховується 124 працівника і 32 людини, залучені у вигляді оплачуваних громадських робіт. До прикладу, у Вінниці чисельність управління праці і соцзахисту населення становить 140 осіб, Рівному – 130 осіб.

Також Степанова зауважила, що діючий штатний розпис управління праці не відповідає Типовому розпису Мінсоцполітики. Зокрема, у Воронецького є сектор прийняття рішень, сектор з обслуговування громадських об’єднань, на основі яких можна було б віднайти фахівців для оформлення субсидій.

У відповідь на закиди фінансиста пан Воронецький емоційно відреагував, прикрившись субсидіями.

Як писав НГП, на цій сесії депутати утворили управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Управління Воронецького – це штаб “батьківщинівського” адмінресурсу з фальсифікації голосів пенсіонерів і соціально незахищених. Не дивно, що напередодні виборів “батьківщинівська” команда збільшує штати ключових ланок адмінресурсу. Фальсифікуватимуть вибори на свою користь за рахунок платників податків.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.