Парад вишиванок та встановлення рекорду на День Незалежности

24 серпня 2015 року у Хмельницькому з нагоди святкування Дня Незалежности України, за ініціятиви Всеукраїнського об’єднання «Свобода», відбувся вже традиційний багатотисячний Парад вишиванок.
Цьогорічне дійство побило рекорд – участь взяло більше 2000 містян та гостей міста. У вишиванки одягалися всією сім’єю. Участь у заходах взяло кілька сотень дітей.
Відео про парад:

Учасники – різного віку, ніхто не залишився осторонь грандіозного дійства. Новинкою 2015 року у Хмельницькому стало те, що люди у національному вбранні сформували на місцевому майдані Незалежности велетенський тризуб з людей у вишиванках. Ініціатор Володимир Гончарук. Тризуб став рекордним, адже ніколи раніше така кількість людей у вишиванках не формували Національний Символ.
Після встановлення рекорду відбувся мітинг та нагородження бійців «Легіону «Свободи».

Ще відео:

А так ми всі разом співали Гімн.
https://www.youtube.com/watch?v=gOh29IpkCOY

Теги: , , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

36 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. “Свобода” знову “відмітилась” – нашу ідею щодо “живого” Трізуба яку ми запропонували Управлінню культури ОДА і яку воно втілило в життя на День вишиванки нагло сперла і теперь видає за свою, позор злюдагам із “Свободи”, але їм це робити не вперше

  2. Ну дивлюсь ганчар воює “душою”… А на фронт слабо, .уїла?. І сімку цепляй, буде тобі там портянки прати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.