Держпрограма “Доступне житло”, запущена Азаровим і Ко, хмельницьких пайовиків може зробити безхатченками

Учасники соціальної програми, котрі взяли участь в дольовому будівництві на Озерній, що у Хмельницькому, досі не можуть поселитися в своїх квадратних метрах. Фінансування від держави люди не дочекалися, відтак будівництво залишається незавершеним вже майже 2 роки.

Як повідомляє телеканал “Ексклюзив”, будинок на вулиці Озерній мав бути зданий в експлуатацію восени 2013-го. Згідно з програмою «Доступне житло», держава повинна б відшкодувати 30% коштів, витрачених на будівництво з кишені дольовиків. Але так проблеми молодих сімей держава вирішувала впродовж двох років.

В цьому будинку частину держфінансування пощастило отримати власникам 18-тьох квартир. А для 33 власників квартир, які внесли по 154 тисячі гривень, забудовник пропонував самим покрити те, що мала би заплатити держава, а це близько 60-ти тисяч гривень. І частина дольовиків погодилась в надії згодом повернути кошти. Проте будинок досі не готовий, а люди вже витратили всі заощадження та навіть зайшли в борги.

Наразі забудовник вимагає від дольовиків ще близько 2 мільйонів гривень для газифікації дому та облаштування прибудинкової території.

Як писав НГП, раніше хмельницькі ріелтори попереджали: нестабільна ситуація в країні може згубно відобразитися на занижених кредитних ставках, які давала держава.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цікаво, чи зрозуміли “дольовики” (таке юридичне визначення в законодавстві України відсутнє), що відсутність фінансування якраз є наслідком майдану.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.