Активіст з Хмельниччини подався у підлеглі Саакашвілі Активіст з Хмельниччини подався у підлеглі Саакашвілі

Президент призначив головою Балтської районної державної адміністрації Одеської області Олеся Вітряного. Відповідне розпорядження глава держави підписав 10 вересня. До призначення Вітряний… Далі »

У центрі Хмельницького на півгодини зупинився рух тролейбусів У центрі Хмельницького на півгодини зупинився рух тролейбусів

Сьогодні близько 19 години вечора у центральній частині Хмельницького зупинився рух тролейбусів. Через це пересування автомобілів у центрі суттєво уповільнилось…. Далі »

У Хмельницькому знизили вартість проїзду у маршрутках – до 3 гривень У Хмельницькому знизили вартість проїзду у маршрутках – до 3 гривень

Bартість проїзду у міському транспорті знижена: 2,50 грн за проїзд у автобусі та 3 грн за проїзд маршрутці. Сьогоднішнім рішенням… Далі »

У Хмельницькому відбудеться літературний фестиваль “Слово єднає!” У Хмельницькому відбудеться літературний фестиваль “Слово єднає!”

Культура — рушійна сила суспільства є одним з мобілізуючих і організуючих факторів життя і діяльності творчих колективів та об’єднань, окремих… Далі »

На День міста хмельничан кататимуть в тролейбусах безкоштовно На День міста хмельничан кататимуть в тролейбусах безкоштовно

На вихідних, що припадають на День міста, хмельничани та гості міста традиційно будуть їздити в тролейбусах безкоштовно. Таке рішення сьогодні ухвалили… Далі »

У Хмельницькому зафіксували перевищення гранично-допустимих концентрацій вмісту сірчистого ангідриду в повітрі У Хмельницькому зафіксували перевищення гранично-допустимих концентрацій вмісту сірчистого ангідриду в повітрі

Хмельницьке міськрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби  у   Хмельницькій області інформує, що станом на 10.09.2015р. проведеними  лабораторними дослідженнями зафіксовано перевищення… Далі »

У Раді майдану побили горщики через “Батьківщину” У Раді майдану побили горщики через “Батьківщину”

На вчорашньому засіданні Ради Майдану викрили “липові” звернення, які один з її членів від імені всієї ради відправляв до штабу… Далі »

У Кам’янці-Подільському збирали гроші на відбудова церкви в «ДНР» У Кам’янці-Подільському збирали гроші на відбудова церкви в «ДНР»

Волинський громадський діяч, боєць батальйону «Гарпун» Майя Москвич, перебуваючи у Кам’янці-Подільському на фестивалі «Respublica», виявила у супермаркеті «Фуршет» чотири благодійних… Далі »

У Хмельницькому вже тиждень горять торфяники. Цієї ночі підпалили ще сміттєзвалище У Хмельницькому вже тиждень горять торфяники. Цієї ночі підпалили ще сміттєзвалище

У Головному управлінні ДСНС в Хмельницькій області повідомили “Незалежному громадськлому порталу”, що горіння торфу у Хмельницькому триває вже більше тижня…. Далі »

Хмельницька міськрада через сесію заборонить продаж алкоголю поблизу шкіл Хмельницька міськрада через сесію заборонить продаж алкоголю поблизу шкіл

Депутатам Хмельницької міської ради пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі, розміщених на відстані 50 метрів від територій загальноосвітніх навчальних… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Комуна Неаполя хоче посмертно нагородити мешканця Хмельниччини орденом за відвагу. 38-річний українець із Хмельниччини Анатолій Король загинув в Італії, коли намагався знешкодити… Далі »