У Раді майдану побили горщики через “Батьківщину”

На вчорашньому засіданні Ради Майдану викрили “липові” звернення, які один з її членів від імені всієї ради відправляв до штабу Юлії Тимошенко з проханням почистити списки місцевих партійців. До звернення був доданий перелік тих, кого на думку відправника слід виключити та список нових партійців, що начебто гідні бути в лавах “Батьківщини”. Окрім того під текстом звернення був сфальсифікований підпис головуючого майданівців Аліма Міщука.

Як пізніше з’ясувалось, звернення було відправлене люстраційним комітетом Ради Майдану.

“Будь-який комітет створений для того, щоб напрацьовувати рішення Ради Майдану. І комітет має право видавати на гора, має право переписки, але виключно у вигляді запитів та збору інформації для підготовки питань. В даному випадку люстраційний комітет Ради Майдану взяв на себе те, що не має права робити”, – заявив Алім Міщук.

У тексті звернення до Юлії Тимошенко наполягають на тому, що всіх кандидатів у списки Батьківщини необхідно пропускати через сито чесності та справедливості. Та закликають “по-господарськи підійти до формування списків майбутніх кандидатів у депутати партії Батьківщина в області та місті Хмельницькому. Якщо партія хоче побороти корупцію у державі вона повинна на 100% обновити список кандидатів в Хмельницькій області”.

Особи, які написали таке звернення та підписали його чужим ім’ям своєї провини не визнають.

“Давайте не будемо зациклюватись на тому, хто це підписав. Ми нікого не просимо лишити в раді, ми просимо, щоб ті, хто голосував за дерибан були покарані. Згідно з положенням комітет має право відправляти такі звернення після того, як рада проголосувала,”- заявив член люстраційного комітету Петро Ганусяк.

Алім Міщук найбільше обурився тим, що члени люстраційного комітету перевищили свої повноваження та відправили лист до Тимошенко з його підробним підписом. Окрім того він вважає, що не всі депутати від “Батьківщини” заслуговують на фільтрацію.

mischuk

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А каким боком Рада до партийних списков?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.