У Хмельницькому зафіксували перевищення гранично-допустимих концентрацій вмісту сірчистого ангідриду в повітрі

Хмельницьке міськрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби  у   Хмельницькій області інформує, що станом на 10.09.2015р. проведеними  лабораторними дослідженнями зафіксовано перевищення гранично-допустимих концентрацій вмісту сірчистого ангідриду в повітрі м.Хмельницького, а також наявність неприємного запаху диму (побічні продукти горіння покладів торфу на території Давидковецької с/р Хмельницького району).

Враховуючи таку несприятливу ситуацію (східний напрямок вітру) та можливий негативний вплив шкідливих викидів від горіння на здоров’я населення, з метою попередження отруєння людей продуктами горіння, загострення серцево-судинних, легеневих та інших хронічних захворювань, хвороб шкіри та алергічних проявів, загострення хронічних захворювань Держсанепідслужба м.Хмельницького рекомендує населенню приділити особливу увагу профілактичним заходам, які обмежують надходження в організм шкідливих речовин, зокрема:

  1. обмежити перебування на відкритому повітрі, особливо рано вранці та ввечері (у повітрі знаходиться максимальна кількість смогу), дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок.
  2. Тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкритті вікон завішувати місця надходження атмосферного повітря (вікна, кватирки тощо) зволоженою тканиною і періодично її змінювати.
  3. По можливості використовувати у побуті та на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря.
  4. Проводити вологе прибирання в житлових приміщеннях і на робочих місцях; корисно також поставити в житлових та робочих приміщеннях ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря.
  5. При посиленні запаху диму рекомендується надягати захисні маски, які слід зволожувати, а віконні та дверні прорізи ізолювати вологою тканиною.
  6. Збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі.
  7. У разі виникнення симптомів гострого захворювання або нездужання (поява ознак задишки, кашлю, безсоння) необхідно звернутися до лікаря.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.