Пам’ятка для виборів-2014: уточнити списки виборців можна до 20 жовтня

Напередодні виборів слід завчасно попіклуватись про свою наявність у виборчих списках. Особливо це стосується молодих людей, яким нещодавно виповнилось 17 років та тих осіб, що змінювали прізвище або прописку.

Переконатись, що ви є у списках можна кількома способами. Перший і найпростіший – зателефонувавши за цими номерами у відділ ведення Державного реєстру виборців у Хмельницькому: 72-08-19 та 70-37-86.

Також уточнити свою наявність у виборчих списках можна на сайті Державного реєстру виборців на порталі ЦВК. Для цього треба пройти просту реєстрацію на порталі www.drv.gov.ua, вказавши своє ПІБ, дату народження та після отримання на електронну адресу підтвердження, залишити запит в «Особистому кабінеті виборця».  Відповідь надійде впродовж однієї доби на ваш е-мейл.

Якщо вас у списках не буде – доведеться особисто зайти у відділ ведення ДРВ Хмельницької міської ради за адресоювул.Гагаріна, 3, прихопивши з собою паспорт.

Проголосувати не за місцем реєстрації також можливо, проте бюлетень вам видадуть лише один: партійний, за мажоритарників можна голосувати лише за своєю виборчою адресою. Людині, прописаній у Хмельницькому, для того аби голосувати, наприклад, у Львові, необхідно звернутись із відповідною заявою у відділ ведення ДРВ або у Львові або у Хмельницькому.

Необхідно надати заяву, паспорт або військовий квиток та документи, які засвідчують потребу у зміні місця голосування: довідку з місця роботи, наказ на відрядження, проїздні документи, документи на право власності на житло у місті, де збираєтесь голосувати або ж договір оренди житла.

Для кримчан та переселенців зі східних областей процедура спрощена: для отримання підстав голосування необхідний лише паспорт з відповідною пропискою.

Розгляд усіх документів відбувається невідкладно. Вам відразу видадуть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та включать до списків відповідної дільниці. Важливо, що внести уточнення у списки виборців можна до 20 жовтня. Не баріться із цією процедурою.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Особливо це стосується молодих людей, яким нещодавно виповнилось 17 років

    не 17, 18

  2. О, продукція ОПОРИ )))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.