На що розраховують хмельницькі мажоритарники з Опозиційного блоку?

Хмельницькі кандидати у народні депутати України від Опозиційного блоку вскочили в останній вагон парламентської гонки. Але для чого? Вочевидь їхня місія полягає у рекламуванні нового політичного бренду, під яким замаскувалася Партія регіонів, Партія розвитку України та “відкриття” президентських виборів-2014 Вадим Рабінович.

Замість того, щоб провести скрупульозну роботу над помилками, з’ясувати причини електорального не сприйняття на більшості територіях країни, регіонали у черговий раз лізуть до Верховної Ради. Тепер вони запустили через агітацію звичну для себе технологію “Схід-Захід”, але у вузькому значенні. Ставка робиться на те, що промислові області України позбавлені впливати на загальноукраїнську ситуацію і тільки Опозиційний блок (не вже винайшов політичний “еліксир”? — авт.) в змозі зшити докупи території України.

У хмельницькому 187 окрузі балотується “опозиційний” Андрій Прусецький. Хто не знає — це колишній директор департаменту економіки облдержадміністрації з команди губернатора-регіонала Василя Ядухи. Гіпотетично Андрій Вікторович щось може увірвати на електоральному полі іншого, в минулому регіонала, а нині самовисуванця Анатолія Лаврентія.

В 188-й округ зайшов інспектор Державної інспекції сільського господарства у Хмельницькій області Андрій Кисельов. Тут більше знають його батька, колишнього першого заступника голови Хмельницької РДА, депутата райради від Партії регіонів Сергія Кисельова.

Кисельов-молодший в окрузі може “побуцатися” хіба що з іншим маловідомим кандидатом-аграрником, директором філії ПАТ Державна продовольчо-зернова корпорація України “Богданівецький комбінат хлібопродуктів” Юрієм Крутенчуком.

Опозиційний блок у 189-й округ поставив тимчасово непрацюючу Наталію Мамот. Складно уявити, як вона протиставлятиме свою “платформу” “конкретному” хлопцеві від Гереги Андрієві Шиньковичу або тій, що “зміцнює громади” Тетяні Василик, котрі вирішили гуртом купити округ.

У 190 окрузі балотується тимчасово непрацююча Наталія Войтюк. На позачергових президентських виборах-2014 була довіреною особою кандидата від Партії Регіонів Михайла Добкіна, №3 у списку Опозиційного блоку.

Колаж durdom.in.ua

Колаж durdom.in.ua

У 191 окрузі в Опозиційного блоку “вікно”. Адже тут іде мажоритарник від “старшої сестра”“Сильної України” Тігіпка. Щоб не займатися взаємопоборництвом, “опозиціонери” таким чином підтримали “сильного українця” Олександра Островського, бувшого голови Старокостянтинівської РДА за часів Януковича.

В окрузі Гереги (192-й) виставили кредитного консультанта ПП “ІЗІ КРЕДИТ” Сергія Франківа. Він на цьогорічних президентських виборах був членом 190 ОВК від кандидата, регіонала Юрія Бойка. Пан Бойко сьогодні очолив виборчий список Опозиційного блоку на парламентські вибори.

Кам’янецький 193-й округ “опозиціонери” закрили депутатом Кам’янець-Подільської міської ради Інною Салій, яка пройшла за списках Партії регіонів. Під час Євромайдану вона була пристрасною прихильницею “банди геть”. Але тимчасове політичне “перефарбування” ні на кого з демократів не справило враження і Салій залишили за бортом постреволюційного процесу.

Нині Інна Салій у своєму “Фейсбуці” активно поширює думки “великих людей” з Опозиційного блоку.

Загалом, похід на вибори Прусецького і йому подібних “опозиціонерів” дозволяє, згідно з законом про вибори, претендувати їм на представництво у дільничних виборчих комісіях. А це додаткий вплив, який, за потреби, можна “перепродати” прохідним кандидатам у нардепи.

Віталій Тараненко.

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Знову наступаємо на ті ж самі граблі. Починаються вибори, прокидаються “квартирні” політичні аналітики, які перед тим, як писати серйозні статті не можуть навіть приділити свою увагу ознайомленню з іменами кандидатів. Я про Шиньковича з 189 округу. Від коли він став Анатолієм?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.