Реформи мають проводити чесні парламентарі

У понеділок, 6 жовтня за круглим столом зібралися представники громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ», «Чесно» спільно з кандидатами у народні депутати, журналістами та громадськими активістами Хмельниччини.

На захід завітали 4 кандидати у народні депутати від Хмельницької області.

Руслан Рохов – самовисування (округ №187) – наголосив на невідворотності покарання за злочинну діяльність, або бездіяльність посадовців попередньої влади. Особливо він наголошував на тих горедепутатів, які голосували за закони 16 січня.

Іван Кушнір – самовисування (округ №188) – виступив проти «хронічних імпотентів у політиці». Він зазначив, що не сприймає каяття поплічників Януковича: «це все-рівно, що когось повісити, а потім публічно покаятися в цьому», – наголосив він.

Віктор Коліщак – «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» (округ №188) –  запропонував реальні механізми підвищення відкритості виборчого процесу. А саме: рух «Чесно» має проводити аналіз того, наскільки реальними для виконання є виборчі гасла і програми кандидатів у депутати. Також він довів необхідність громадському сектору проводити моніторинг і публічно спростовувати усю неправдиву інформацію, яка дискредитує кандидатів.

Олександр Мазурчак – самовисування (округ №193) – найбільшу увагу приділив захисту інвестицій, медичному страхуванню і реформі місцевого самоврядування.

На захід також завітали представники правоохоронних органів, які наголосили: «вибори повинні проводитись виключно у правовій площині». Було також озвучено номер координаційного центру на який громадяни можуть звертатися в разі виявлення порушень виборчого законодавства – (0382)69-23-96

Кандидати у народні депутати погодилися підписати меморандум про співпрацю з рухом «Чесно» та підтримати законодавчі пропозиції громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ».

Залишається тільки сподіватися, що інші кандидати в народні депутати долучаться до благородних намірів проводити виборчу кампанію прозоро та відкрито.

Теги: , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Директор "Центру нерухомості Романюка Олександра" Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua

Коментарів: 20

 1. скільки ж коліщак тобі заплатив . шоб ти його в такому гарненькому світлі написав ??!! ой, сільські схеми рулять! а нгп сам себе загнав з цими замовнками! раніше справді вірила . що це єдиний не продажний сайт1 но тепер реально видно , ЗАКАЗУХА! то мочить головного опонента , то СЕБЕ ВИХВАЛЯЄ! ганьба НГП ! Ганьба коліщаку!

 2. Уся моя родина в Хмельницькому голосуватиме за кандидатів від “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА” – Віталія Мовчана і ВІктора Коліщака. Саме ці люди зможуть ефективно відстоювати інтереси Хмельницького в команді Презедента.

 3. Опоздали , жидо-мазурики уже все заняли , пока свидорасты по быдло-майданам и донецкам ползали , эх , опоздали….

 4. Коліщак – Бог, Лабазюк – лох

 5. Нрод голосуєм всі за Коліщака))))))

 6. пред виборча кампанія Лабазюка мене просто бісить, вона операється на піар…і піариться він на актуальних темах країни, АТО почалось ще в КВІТНІ, але він почав допомогати нашим лише трохи більше МІСЯЦЯ назад, як не соромно йому на війні набивати собі рейтинг?? чому він допомагає лише тим людям які які попадають під його виборчий округ?? чому ця підстилка 16 січня голосувала за диктаторські закони, згодом ходив на майдан і “підтримував” людей, а в своїй предвиборчій кампанії розповідає, що майдан нам навязали Росія та НАТО?? Ганьба таким політикам і мені особисто стидно що він виходець с Хмельничинни….

  • Знаєте, до цього коментаря я вагалась чи голосувати За Лабазюка чи ні. Я перевірила те що написано і я здивована і в одночас зла на себе що я хотіла ввідати свій голос за нього. Дякую що відкрили очі

 7. Голосуймо за Мазурчака! Крутий дядько!

 8. Майбутнє України за Олександром Мазурчаком!!!!!

 9. https://www.youtube.com/watch?v=cu2eKcHCZDA&feature=youtu.be Ось, хто такий Мазурчак! Нормальних кандидатів треба знати в обличчя!

 10. https://www.youtube.com/watch?v=Xn5atd9isVE&feature=youtu.be Александр Мазурчак – отличный мер Каменец-Подольского в прошлом, теперь идет в народные депутаты. Глядя на его конкурентов, делаю вывод, что он, однозначно, при честных выборах выиграет)))

 11. Вибір студентів Камянця-Подільського це кандидат в народні депутати Вікторія Кохановська!!!

 12. Олександр Мазурчак – гарний політик… Маю надію, що він переможе…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.