Коліщак: непідтверджена інформація про мене наносить дестабілізацію

Голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак спростовує інформацію, яка сьогодні з’явилася у ЗМІ, про те, що він переїжджає працювати до столиці.

Про це він сказав у коментарі НГП.

“Інформація з таким змістом, вважаю, наносить мені дестабілізацію у роботі. Журналістам правильніше спочатку було би звернутися до мене за коментарем, а потім вже тиражувати повідомлення”, – заявив очільник РДА.

Фото Віталія Тараненка

Він переконаний, що природа таких інформацій негативно впливає на імідж та авторитет людини, про яку пишуть.

“Вічних керівників не буває. І коли в моєму житті відбудуться зміни, я, як посадова особа, про це обов’язково повідомлю засоби масової інформації”, – сказав В.Коліщак.

Як відомо, деякі хмельницькі ЗМІ сьогодні сповістили, що Віктор Коліщак таки звільнить місце голови Хмельницької райдержадміністрації.

” За непідтвердженою інформацією Віктор Михайлович керуватиме Оболонським районом. Нагадаємо, на його посаду у Хмельницькому районі нібито мають призначити Валерія Кольгофера”, – йшлося в інформації.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.