Сенсорний зад парламенту Сенсорний зад парламенту

Думаю, що в історії України ще не було нахабніших шахраїв і злодіїв при владі, а ніж сьогоднішні. Здатних правити лише… Далі »

Бродський відмовив Ядусі у збільшенні зборів з підприємців Бродський відмовив Ядусі у збільшенні зборів з підприємців

Голова Держпідприємництва Михайло Бродський не погодив проект розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації «Про регулювання розмірів плати за послуги, що надаються у… Далі »

Як закінчити революцію: громадянське суспільство та демократія в Грузії, Молдові та Україні Як закінчити революцію: громадянське суспільство та демократія в Грузії, Молдові та Україні

За останнє десятиріччя Грузія, Молдова та Україна пережили драматичні зміни, які часто описуються як «кольорова» або «виборча» революції: Рожева Революція… Далі »

Рохов випередив події: громадськість ще думає, чи його підтримувати Рохов випередив події: громадськість ще думає, чи його підтримувати

Кандидат у депутати Хмельницької обласної ради в одномандатному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ) Руслан Рохов розповсюджує неправдиву інформацію… Далі »

AES погодилась продати “Рівнеобленерго” росіянам AES погодилась продати “Рівнеобленерго” росіянам

Корпорація AES (NYSE: AES) 1 лютого оголосила про договір продати два енергорозподільчих підприємства в Україні компанії VS Energy International. Згідно… Далі »

Захистити підприємців від тиску Захистити підприємців від тиску

      У прокуратурі Хмельницької області відбулась нарада з представниками територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», союзу промисловців та підприємців,… Далі »

Директору одному з терцентрів незаконно доплюсували до зарплати 52 тис. грн Директору одному з терцентрів незаконно доплюсували до зарплати 52 тис. грн

У Кам’янці-Подільському службові особи безпідставно преміювали директора місцевого територіального центру соціального обслуговування. Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, директору нарахували щомісячні… Далі »

Фірташ купив контрольний пакет “Хмельницькгазу” Фірташ купив контрольний пакет “Хмельницькгазу”

ПрАТ «Газтек» сконцентрувало майже 51% акцій підприємства з газопостачання та газифікації ПАТ «Хмельницькгаз» шляхом купівлі близько 1% акцій, повідомляє «Коментарі»…. Далі »

Хмельницькі атомники не змогли купити «Ленд Крузер», але кинули майже 200 тис. грн на ремонт “Mercedes Benz S-500” Хмельницькі атомники не змогли купити «Ленд Крузер», але кинули майже 200 тис. грн на ремонт “Mercedes Benz S-500”

ВП «Хмельницька АЕС» Державного підприємства НАЕК «Енергоатом» в жовтні та грудні уклав низку угод на технічне обслуговування і ремонт представницьких… Далі »

Ксенжук — нелегітимний голова “Фронту Змін” Ксенжук — нелегітимний голова “Фронту Змін”

Олександр Степанович Ксенжук, який продовжує називати себе головою обласної організації “Фронт Змін”, “прогорів” на ошуканстві. На партійній конференції 26 січня… Далі »

Рохов знайшов собі ідола на проміжні вибори Рохов знайшов собі ідола на проміжні вибори

Кандидат у депутати Хмельницької обалсної ради в одномандатному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ) Руслан Рохов обіцяє повторити перемогу… Далі »

На кінець 2012 року борги за комуналку Хмельниччини сягають 112 млн. грн На кінець 2012 року борги за комуналку Хмельниччини сягають 112 млн. грн

На кінець грудня минулого року заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 112,6 млн.грн., що на 11,1% більше, ніж на… Далі »