Фірташ купив контрольний пакет “Хмельницькгазу”

ПрАТ «Газтек» сконцентрувало майже 51% акцій підприємства з газопостачання та газифікації ПАТ «Хмельницькгаз» шляхом купівлі близько 1% акцій, повідомляє «Коментарі».

Зазначений пакет акцій був придбаний за 2,213 млн грн на приватизаційному конкурсі Фонду держмайна України.

«Хмельницькгаз» обслуговує розподільні газові мережі, розташовані на території Хмельницької області, блокпакет акцій підприємства належить державі.

Довідка. У 2012 році «Газтек», який належить низці кіпрських фірм (Porala Venchers Limited, Pasler Enterprises Limited, Nesiba Venchers Limited, Krezer Holdings Limited, підконтрольні бізнесменові Дмитру Фірташу) скупив ряд облгазів – «Миколаїв-», «Івано-Франківськ-», «Севастополь-», «Дніпропетровськ-», «Запоріж-», «Луганськ-», «Вінницягазу» та інших.

У вересні 2012 «Газтек» залучив у банку «Надра», який також контролюється Дмитром Фірташем, кредит на 250 млн грн для купівлі акцій підприємств з газопостачання та газифікації.

Разом із тим з квітня 2011 року компанія Ostchem Holding, що входить в підконтрольну бізнесменові Дмитру Фірташу групу Ostchem Group, почала самостійний імпорт в Україну спочатку середньоазіатського, а з 2012 року – російського газу. Частка Ostchem Holding у загальному обсязі імпорту газу в січні-серпні 2012 року становила 25,6% (5,5 млрд куб. м), решту обсягів палива імпортує «Нафтогаз».

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. а чей был хмельницкгаз до этого?
    ну то что купил это ясное дело он всё покупает

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.