ОВК зареєстрував ще чотирьох кандидатів на проміжіні вибори до облради ОВК зареєстрував ще чотирьох кандидатів на проміжіні вибори до облради

Хмельницька окружна виборча комісія зареєструвала чотирьох кандидатів на проміжні вибори до обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №28 (центр… Далі »

Про майбутнє Хмельницького університету управління та права Про майбутнє Хмельницького університету управління та права

З великою цікавістю ознайомився сьогодні із результатами прес-конференції шановного ректора Хмельницького університету управління та права О. М. Омельчука. Оскільки там… Далі »

Ректор хмельницького вишу розголошує персональні дані “невловимого месника” – ВІДЕО Ректор хмельницького вишу розголошує персональні дані “невловимого месника” – ВІДЕО

Керівника Хмельницького університету управління та права Олега Омельчука зацікавила особа, яка здобула інформацію у Міносвіті щодо скорочення набору студентів хмельницького… Далі »

Ректор ХУУПу Омельчук: у Міносвіти претензій до вишу немає – ВІДЕО Ректор ХУУПу Омельчук: у Міносвіти претензій до вишу немає – ВІДЕО

Ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук спростував інофрмацію, яку поширив колишній проректор з наукової роботи Хмельницького університету управління… Далі »

Семеро з ложкою Семеро з ложкою

Про непрофесійний топ-менеджмент і про бездумне розбазарювання коштів державного підприємства «Укрпошта» дискусії ведуться не один рік. Після виходу ряду публікації… Далі »

За рік з мапи області зникло 35 шкіл і один ВНЗ За рік з мапи області зникло 35 шкіл і один ВНЗ

Протягом минулого року з мапи Хмельницької області зникло 35 шкіл і один вищий навчальний заклад. Такі дані наводить Головне управління… Далі »

До весни аграрії мають віднайти півторамільярда для проведення посівної кампанії До весни аграрії мають віднайти півторамільярда для проведення посівної кампанії

У цьому році аграріям Хмельницької області на проведення комплексу весняно-польових робіт необхідно 1,5 млрд грн (у 2012 році витрати на… Далі »