Ректор хмельницького вишу розголошує персональні дані “невловимого месника” – ВІДЕО

Керівника Хмельницького університету управління та права Олега Омельчука зацікавила особа, яка здобула інформацію у Міносвіті щодо скорочення набору студентів хмельницького вузу.

На прес-конференції для місцевих ЗМІ пан Омельчук озвучив персональні дані – адресу проживання запитувача інформації, а також номер його мобільного.

Олег Омельчук. Фото Віталія Тараненка

“Ми зробили запит на міський відділ міліції стосовно того, чи дійсно така особа зареєстрована за цією адресою, відповідь очікуємо днями. Але одразу можу сказати, що мобільний телефон незареєстрований за жодним оператором. Я це особисто з”ясовував. Хто цей Кармалюк Василь Степанович – можливо, за допомогою ЗМІ він відгукнеться на наше запрошення, поспілкуватися, і можливо, дасть нам відповідь на запитання з якою метою йому знадобився цей запит”, – сказав ректор.

[ak06H9EKOjY]

Серед своїх “невловимого месника” не знайшли.

“Ця особа не є ані студентом, ані співпробітником університету”, – заявив О.Омельчук.

Як відомо, ст. 28 Закону України “Про захист персональних даних” говорить: “Порушення законодавства про захист персональних даних тягне за собою відповідальність, встановлену законом”.

Довідка НГП. Олег Омельчук є кандидатом юридичних наук з 2002 року.

Loading...
Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Шановний Олег Миколайович! Ви і проректор Чорний Л.І. довели університет до краху. Ви не змогли зберегти те, що зробив В.І. Олуйко. При вас розцвіла корупція. При вас база в Пирогівцях стала не університетською. Ви познімали з колективу всі доплати та премії лише про себе чомусь забули та про проректорів. Ідіть у відставку і прихватіть за собою ще всіх чотирьох проректорів. Їхнє місце у музеї, який вони створили.

 2. Не зрозуміла позиція ректора ХУУПу Омельчука. Раджу йому хоча би прочитати Закон України “Про доступ до публічної інформації” і не шукати ворогів. Сьогодні будь-яка людина може направити відповідний запит до будь-якого органу влади і протягом п’яти робочих днів отримати інформацію. І зовсім не важливо, хто був запитувачем інформації – Кармалюк, Довбуш чи Робін Гуд. Сумно, що ректор не цікавиться такими актуальними питаннями для всіх студентів і викладачів. Може того Кармалюка призначити ректором? Адже йдеться про суттєве скорочення кількості студентів. Ось це головне. Ректор має відповісти на це питання, а не ставати мисливцем за відьмами.

 3. Нехай ОЛУЙКО не строполить свої шісток, таких як Стефанчук та інші… а займається питання антимонопольного становища у Хмельницькій

  • Мда, лексикон у захисників ректора відповідний…”мєнтовський”…як і його оточення…

  • Причому тут Олуйко? Не має, що сказати на свій захист, тоді краще мовчіть.

  • Шановний Ігор Петрович, мені цікаво по паспорту ви Омельчук? Нагнибіда? Місінкевич? чи хтось інший з даного оточення , які чуючи прізвище Олуйка готові під землю провалитися від страху.
   Ніяк не можете заспокоїтись, хоча саме він і зробив за десять років з університету цукерку яку ви зїли за три роки.

 4. Понаписували всякої х**і – цей такий, а той – сякий.
  А рішення міністерства – десь є, чи нема, якщо є – то чому не публікують?
  Переконаний, що студенти, їх батьки, працівники університету мають право знати, що відбувається. Дотепер – лише “сльози, соплі, воплі”.

 5. На сайті університету написано:
  “Рішенням Акредитаційної комісії України від 27 грудня 2012 року зменшено ліцензований обсяг підготовки фахівців з напряму (спеціальності) Правознавство. Проте це жодним чином не позначиться на навчанні студентів 1-5 курсів в нашому університеті.
  Ректорат університету звертатиметься до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з проханням провести повторну акредитацію з метою відновлення ліцензованого обсягу, так як університет за усіма показниками ліцензійних і акредитаційних вимог спроможний забезпечувати належну підготовку такого обсягу фахівців”

  http://univer.km.ua/news.php?news=949
  І як це розуміти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.