Рохов сходить з виборчих перегонів до Хмельницької облради – ЗАЯВА Рохов сходить з виборчих перегонів до Хмельницької облради – ЗАЯВА

Кандидат у депутати Хмельницької обласної ради в одномандатному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ) Руслан Рохов оприлюднив заяву про… Далі »

Три дороги Хмельниччини потрапили до мапи “ганьби “Укравтодору” Три дороги Хмельниччини потрапили до мапи “ганьби “Укравтодору”

Протягом кількох днів три дороги Хмельниччини потрапили до мапи “ганьби “Укравтодору”. Зокрема, користувач  YouTube baranchuk82 завантажив відео центральної дороги у смт… Далі »

“Ударівець” Клімов про регіонала Чубара: політика і медицина – дуже ревниві “Ударівець” Клімов про регіонала Чубара: політика і медицина – дуже ревниві

Кандидат у депутати Хмельницької обласної ради від “УДАРу” Володимир Клімов  вважає, що його опоненту,  в.о. головного лікаря Волочиської центральної районної… Далі »

Громадськість об’єднується у боротьбі за публічне використання податків Громадськість об’єднується у боротьбі за публічне використання податків

14 лютого у Києві відбулись установчі збори, під час яких представники Центру Політичних Студій та Аналітики й інших неурядових громадських… Далі »

З офіційного сайту Хмельницької ОДА зникла інформація дворічної давнини З офіційного сайту Хмельницької ОДА зникла інформація дворічної давнини

Після розміщення на НГП статті “Комплексна оцінка ОДА: що приховує партія влади на Хмельниччині?” з офіційного сайту Хмельницької ОДА зникла… Далі »

Центр Хмельницького заклеєний Арбузовим – ФОТО Центр Хмельницького заклеєний Арбузовим – ФОТО

Сьогодні центр Хмельницького заклеєний перший віце-прем’єром Сергієм Арбузовим. На центральних вулицях міста (Кам’янецькій, Проскурівського підпілля, Подільській, Проскурівській) з’явилися сіті-лайти із… Далі »

Комплексна оцінка ОДА: що приховує партія влади на Хмельниччині? Комплексна оцінка ОДА: що приховує партія влади на Хмельниччині?

Чотири роки тому Хмельницька ОДА стала переможцем Всеукраїнського конкурсу “Приязна адміністрація” у номінації “Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська… Далі »

У Кам’янці-Подільському службові особи терцентру привласнили понад 700 тис. грн У Кам’янці-Подільському службові особи терцентру привласнили понад 700 тис. грн

Управління СБ України  у Хмельницькій області виявило та викрило факт привласнення бюджетних коштів службовими особами Кам’янець-Подільського територіального центру соціального обслуговування…. Далі »

У 2012 році прямі іноземні інвестиції зросли на 11,7% – до 208,6 млн. дол. У 2012 році прямі іноземні інвестиції зросли на 11,7% – до 208,6 млн. дол.

Обсяг, внесених з початку інвестування в економіку Хмельницької області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 31 грудня 2012р. становив 208,6… Далі »