Проти кандидата Симчишина запустили другу хвилю “чорнухи” Проти кандидата Симчишина запустили другу хвилю “чорнухи”

Кандидат у депутати Хмельницької обласної ради в одномандатному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ) від ВО “Свободи” Олександр Симчишин… Далі »

Нардепи спохватилися – негайно треба запровадити мораторій на закриття шкіл Нардепи спохватилися – негайно треба запровадити мораторій на закриття шкіл

Кілька депутатів Верховної Ради синхронно зареєтрували законопроекти про запровадження мораторію на закриття шкіл. Про це видно з сайту ВР, де реєєструються проекти… Далі »

Хто грається в екстримізм та розпаює міжнаціональну ворожнечу на Хмельниччині? Хто грається в екстримізм та розпаює міжнаціональну ворожнечу на Хмельниччині?

Виборча підготовка до проміжних виборів до Хмельницької обласної ради, що відбудуться цієї неділі у Волочиському районі, виходить за всі межі… Далі »

У Волочиську свободівці розпочинають безтермінову акцію проти фальсифікацій виборів У Волочиську свободівці розпочинають безтермінову акцію проти фальсифікацій виборів

З 24 лютого Хмельницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» спільно з Львівською, Тернопільською обласними організаціями розпочинають безтермінову акцію проти фальсифікацій… Далі »

За січень спад промисловісті Хмельниччини становив 15,2% За січень спад промисловісті Хмельниччини становив 15,2%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня 2013р. у порівнянні з січнем 2012р. зменшилися на 15,2% (в Україні… Далі »

Митрополит Володимир передав батьківську хату монастирю Митрополит Володимир передав батьківську хату монастирю

Очільник УПЦ-МП митрополит Володимир (Сабодан) передав Головчинецькому монастирю батьківську хату у селі Марківці Летичівського району Хмельницької області. Про це повідомляє… Далі »