ПЕРШІ ДАНІ ВИБОРІВ: РЕГІОНАЛ ВИПЕРЕДЖАЄ СВОБОДІВЦЯ – ШТАБ ВО “СВОБОДА” ПЕРШІ ДАНІ ВИБОРІВ: РЕГІОНАЛ ВИПЕРЕДЖАЄ СВОБОДІВЦЯ – ШТАБ ВО “СВОБОДА”

Кандидат від Партії регіонів і виконувач головного лікаря Волочиської райлікарні Віктор Чубар випереджає кандидата від ВО “Свобода” Олександра Симчишина. Про… Далі »

Волочиська комісія готова всю ніч приймати протоколи з виборчих дільниць Волочиська комісія готова всю ніч приймати протоколи з виборчих дільниць

Волочиська районна виборча комісія готова всю ніч приймати протоколи з виборчих дільниць. Таку думку висловила НГП голова комісії Валентина Войціцька. “Наразі… Далі »

Проміжні вибори відбулися спокійно, але не без порушень – облКВУ Проміжні вибори відбулися спокійно, але не без порушень – облКВУ

Проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) відбулися спокійно, але не без порушень…. Далі »

На вечір на волочиській мажоритарці явка виборців – 35,2% На вечір на волочиській мажоритарці явка виборців – 35,2%

На шосту вечора явка виборців на проміжних виборах депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський… Далі »

Влада рейдерів і суспільна прострація Влада рейдерів і суспільна прострація

Сидять в українському парламенті. Прикидаються українським урядом. Але так спокійно і неквапно за кілька років захопили 46-мільйонну країну, хазяйновито розмонтували… Далі »

Довибори в облраду: до Волочиська стягують “беркутівців”? Довибори в облраду: до Волочиська стягують “беркутівців”?

До райцентру Волочиськ, де сьогодні відбуваються проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28, начебто… Далі »

Фракція ПР у Хмельницькій облраді може втратити одного “багнета” Фракція ПР у Хмельницькій облраді може втратити одного “багнета”

Депутат Хмельницької облради від Партії регіонів Валентин Вольський планує добровільно відмовитися від мандата. Проект відповідного рішення сесії обради, яка відбудеться… Далі »

На 10 ранку явка виборців на довиборах в облраду становить 6,6% – ОВК На 10 ранку явка виборців на довиборах в облраду становить 6,6% – ОВК

На 10 ранку явка виборців на проміжних виборах депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський… Далі »

Регіонал Мельниченко запевняє, що власну картку для голосування носить у кишені Регіонал Мельниченко запевняє, що власну картку для голосування носить у кишені

Народний депутат України Володимир Мельниченко (Партія регіонів) запевняє, що власну картку для голосування носить у кишені. Про це повідомляє його прес-служба,… Далі »

На Хмельниччині відбуваються проміжні вибори депутатів до обласної ради На Хмельниччині відбуваються проміжні вибори депутатів до обласної ради

Сьогодні відбуваються проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район). Участь у довиборах… Далі »