Хмельницький “УДАР” досі не розрахувався з працівниками за роботу на парламентських виборах Хмельницький “УДАР” досі не розрахувався з працівниками за роботу на парламентських виборах

Хмельницька обласна організація “УДАР” досі не розрахувався зі штабними працівниками та агітаторами за роботу на парламентських виборах, зокрема, за жовтень… Далі »

“Кидалово” від “УДАРу”: чому сила порядних людей перетворилася в наперсточників? “Кидалово” від “УДАРу”: чому сила порядних людей перетворилася в наперсточників?

Результат партії “УДАР” за підсумками парламентських виборів для багатьох її штабних працівників на місцях виявився величезною халепою. Партія, що будується… Далі »

Директор “Нігинського кар’єру” продав своїй фірмі щебінь по 12 копійок за тонну, наваривши 135 мільйонів Директор “Нігинського кар’єру” продав своїй фірмі щебінь по 12 копійок за тонну, наваривши 135 мільйонів

Прокуратура не змогла довести в суді, що державний «Нігинський кар’єр» (с.Сахкамінь, Хмельницька обл.) продав щебінь за заниженими цінами, нанісши шкоди… Далі »

Ядуха працевлаштує випускників медучилищ області на приватний курорт Сатанова? Ядуха працевлаштує випускників медучилищ області на приватний курорт Сатанова?

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха має намір працевлаштувати випускників медучилищ області на приватний курорт Сатанова. Про це очільник регіону заявив в… Далі »

На проміжних виборах до Хмельницької облради переміг регіонал Чубар – дані виборчої комісії На проміжних виборах до Хмельницької облради переміг регіонал Чубар – дані виборчої комісії

На проміжних виборах депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) переміг регіонал Віктор Чубар…. Далі »