Хмельницький “УДАР” досі не розрахувався з працівниками за роботу на парламентських виборах

Хмельницька обласна організація “УДАР” досі не розрахувався зі штабними працівниками та агітаторами за роботу на парламентських виборах, зокрема, за жовтень 2012 року.

Про це зазначено у матеріалі НГП “Кидалово” від “УДАРу”: чому сила порядних людей перетворилася в наперсточників?

За підрахунками керівника з агітації Хмельницького обласного виборчого штабу “УДАР” Галини Гулко, орієнтовно 2000 особам, що працювали на “УДАР”, не виплатили грошей за жовтень 2012 року.

Керівник відділу по роботі з агітаторами Хмельницького окружного виборчого штабу №188 Олексій Богданов зазначив, що йому заборгували три тисячі гривень.

“Я чудово розумію, що домагається керівництво — люди перегорять і заспокоються”, – сказав він.

За словами заступниці керівника окружного штабу №187 з польової роботи Ніни Бенюк, їй недоплатили понад 4000 гривень. Вона також надіслала листа лідеру “УДАРу” Віталію Кличку.

“Хочу лише, щоб розрахувалися з працівниками штабу, які були скорочені ще з 16 жовтня і тим працівникам, які працювали до кінця жовтня, а також з тими спостерігачами, які не змогли прийти за винагородою на вказаний обласним штабом час. Це те, що я знаю точно по своєму 187 виборчому окрузі”, — зазначила у листі пані Бенюк.

У коментарі НГП керівник обласного “УДАРу” Олександр Корнійчук відмовися коментувати ситуацію.

“Це внутрішня проблема і я не хочу це коментувати”, — відповів він.

Як відомо зі ЗМІ, “УДАР” не розрахувався з агітаторами у Херсоні, Донецьку, Луганську, Черкасах, Харкові, Тернополі та інших регіонах.

Наприкінці січня цього року у соціальних мережах “Вконтакті” та “Фейсбук” з’явилася група “УДАР-кидалово”. Її мета – повернути зароблені кошти на виборах.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Партія кидал і люди це розуміють. Вибори у Волочиську показові: в жовтні 2012 УДАР набрав в місті 17,5%, в лютому 2013 року 13%. За 4 місця мінус 4,5 % і 1000 голосів

  2. віддайте людям гроші

  3. Удар взагалі можна рахувати технічною і тимчасовою групкою людей, які лобіюють лише своі інтереси, про що показують вибори Клімова у м.Волочиську. (Сам не гам – І комусь не дам) , немає ні узгоджень, людські борги, та ганьба від людей Волочищини.

  4. Рейтинг Удару по Волочиську складає повний НУЛЬ, ГАНЬБА удару….За Удар не голосуй, бо потом получиш….( недобре обманювати людей)…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.