На Хмельниччині борги за комунальні послуги зросли на 13% – облстат

На кінець жовтня цього року заборгованість населення Хмельницької області за житлово-комунальні послуги становила 94,8 млн.грн., що на 12,9% більше, ніж на початок місяця.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 1,5 місяця. Водночас у жовтні мали борг за три місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,4% власників особових рахунків, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 14,4%,  вивезення побутових відходів – 13,9%, централізоване водопостачання та водовідведення – 11%, газопостачання – 3,9%.

Крім цього, протягом січня-жовтня 2014р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 645,7 млн. грн. (101% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Славуті (110,5%), Кам’янець-Подільському (108,2%) та Славутському (105,5%) районах, найнижчий – у Віньковецькому районі (92,8%).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.