Експеримент ДАІ: хмельницькі міліціонери обіцяють не гонитися за протоколами Експеримент ДАІ: хмельницькі міліціонери обіцяють не гонитися за протоколами

Відтепер у Хмельницькому даішники не гонитимуться за складанням протоколів проти правопорушників. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник хмельницького відділу міліції… Далі »

У Хмельницькому ажіотаж – народ скуповує техніку У Хмельницькому ажіотаж – народ скуповує техніку

Через зростання курсу долара та євро хмельничани скуповують дрібну та велику побутову техніку – у торгівельних залах надзвичайний наплив відвідувачів. … Далі »

Комуністка і аграрний багатій з Хмельниччини взяли з бюджету компенсацію за оренду житла Комуністка і аграрний багатій з Хмельниччини взяли з бюджету компенсацію за оренду житла

Народний депутат VII скликання (фракція КПУ) Ольга Борита і народний депутат VII-VIII скликання Сергій Лабазюк у листопаді 2014 року отримали з державного… Далі »

На Хмельниччині шахраї застосовують нові методи махінацій з банківськими картками На Хмельниччині шахраї застосовують нові методи махінацій з банківськими картками

За неповний 2014 рік у Хмельницькій області правоохоронці зареєстрували 723 шахрайства, з них 219 скоєно з використанням банківських карток. Про… Далі »

ТОВ «Подільська інвестиційна компанія» попереджає про можливість погромів у Сатанові ТОВ «Подільська інвестиційна компанія» попереджає про можливість погромів у Сатанові

Хмельницька обласна рада звернулась до Сатанівської селищної ради з пропозицією про часткове перенесення ринку для облаштування на місці масового знищення… Далі »

У Хмельницькому “Меморіал Слави” помітно похилився У Хмельницькому “Меморіал Слави” помітно похилився

Спостережливі хмельничани зауважили помітний нахил стели Меморіалу Слави, що біля дендропарку у Хмельницькому. Якщо підійти до стели впритул, можна помітити,… Далі »

Депутат Хмельницької облради озвучив кілька фактів “дерибану” “попєрєдніків” Депутат Хмельницької облради озвучив кілька фактів “дерибану” “попєрєдніків”

Депутат Хмельницької обласної ради Олег Хавронюк озвучив кілька фактів розкрадання земель і комунального майна попереднім керівництвом Хмельницької області протягом 2010-2013… Далі »

Яка зброя буде дозволена. Законопроект “Про цивільну зброю і боєприпаси” №1135-1 Яка зброя буде дозволена. Законопроект “Про цивільну зброю і боєприпаси” №1135-1

У Верховній Раді України 10 грудня був зареєстрований законопроект №1135-1 “Про цивільну зброю і боєприпаси”. Законопроектом пропонується надати право купувати… Далі »

Влада переконала хлібозаводів області не псувати новорічні свята і зачекати з підвищенням цін Влада переконала хлібозаводів області не псувати новорічні свята і зачекати з підвищенням цін

Керівництво Хмельницької облдержадміністрації попередньо досягло домовленостей з великими хлібопекарями краю у питаннях недопущення різких скачків цін на хліб масових сортів вжитку…. Далі »

НА ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКАХ ДОЛАР ПРОДАЮТЬ ПО 23 ГРИВНІ НА ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКАХ ДОЛАР ПРОДАЮТЬ ПО 23 ГРИВНІ

На ранок 17 грудня на хмельницьких ринках місцеві “валютчики” правлять за один долар 23 гривні. Продавці розповіли “Незалежному громадському порталу”, що… Далі »

На концерті у Кам’янці-Подільському зібрали понад 10 тисяч на безпілотник На концерті у Кам’янці-Подільському зібрали понад 10 тисяч на безпілотник

Минулим вікендом до Кам’янця-Подільського завітали відомі українські гурти Моторролла, ZAPASKA, MarijaCheba та інші. Окрім розважального ефекту, організатори ставили собі за… Далі »