Під урожай-2015 аграрії області заклали на 11% більше озимих, ніж торік Під урожай-2015 аграрії області заклали на 11% більше озимих, ніж торік

У Хмельницькій області площі посівів озимих культур під урожай 2015 року зросли на 11% і становлять 237,1 тис. га. Про… Далі »

У Хмельницького міського голови стало більше заступників У Хмельницького міського голови стало більше заступників

За пропозицією виконувача обов’язків Хмельницького міського голови, секретаря міськради Костянтиня Чернилевського  депутати на черговійсесії міської ради затвердити двох нових заступників… Далі »

180 переселенців на Шепетівщині проживають у родичів 180 переселенців на Шепетівщині проживають у родичів

На базі Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Пункт допомоги для біженців зі Сходу та… Далі »

Суд над екс-гендиректором ХОДТРК “Поділля-центр” знову перенесли Суд над екс-гендиректором ХОДТРК “Поділля-центр” знову перенесли

Суд над екс-гендиректором “Поділля-центр” Оленою Павлюк вкотре перенесли. Причина: неявка відповідача у суд. Адвокат Олени Павлюк заявив, що не знає… Далі »

На Чемеровеччині шириться волонтерський рух «Перемога» На Чемеровеччині шириться волонтерський рух «Перемога»

75 мешканців Чемеровеччини перебувають нині на Сході у зоні антитерористичної операції. З перших днів війни волонтери району об’єднались для скоординованих… Далі »

За 11 місяців будівництво Хмельниччини продовжило піке За 11 місяців будівництво Хмельниччини продовжило піке

У січні-листопаді 2014р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 810 млн.грн, що на 11,6% менше проти аналогічного періоду… Далі »

В Кам’янці відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю «Айдару» В Кам’янці відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю «Айдару»

У Кам’янці-Подільському відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки та стенду Павлу Стрельчуку, бійцю батальйону «Айдар», який загинув в зоні АТО. Меморіальна… Далі »

Хмельничанка стала абсолютною чемпіонкою “Дитячої ліги – 2014 року” Хмельничанка стала абсолютною чемпіонкою “Дитячої ліги – 2014 року”

У Києві на базі СКА “Армієць” відбувся Всеукраїнський турнір 16 сильніших фехтувальників “Дитячої ліги 10-13” у кожному з трьох видів… Далі »

У мера Старокостянтинова затіяли встановлення пам’янтика Шевченку за майже мільйон У мера Старокостянтинова затіяли встановлення пам’янтика Шевченку за майже мільйон

Старокостянтинівський міськвиконком за результатами тендера 15 грудня уклав угоду з Віктором Рябовим на створення скульптурної композиції “Пам’ятник Т.Г.Шевченку”. Загальна вартість роботи становить… Далі »