На Чемеровеччині шириться волонтерський рух «Перемога»

75 мешканців Чемеровеччини перебувають нині на Сході у зоні антитерористичної операції. З перших днів війни волонтери району об’єднались для скоординованих дій  щодо підтримки земляків- воїнів АТО.
З кожним днем учасників Чемеровецького волонтерського руху «Перемога» стає все більше. Їхні ряди постійно поповнюються небайдужими земляками.

Нещодавно зі Сходу повернулася волонтерська група у складі 7 чоловік. Вони відвезли чергову гуманітарну допомогу – продукти харчування, теплі речі, дрова своїм підшефним – воїнам  8 окремого полку спеціального призначення, серед яких були й земляки з району. Військові полку нині перебувають у Краматорську Донецької області, поблизу аеропорту.

По дорозі до них волонтери заїхали ще в Слов’янськ. Напередодні виїзду чемерівчанин Віталій Підвисоцький у телепередачі почув прохання головного лікаря  міської дитячої лікарні м. Слов’янська надати допомогу медпрепаратами, продуктами харчування. Подільські волонтери зібрали для лікарні 40 мішків картоплі та овочів, а також борошно, крупи. Картоплю надали люди, овочі – ПП «АВС-Агро». За зібрані кошти накупили дітям солодощів. Школярі району передали велику кількість дитячих іграшок.

Наразі в дитячій лікарні Слов’янська перебуває 110 дітей-сиріт, зібраних з усіх куточків Сходу. Ситуація у медичному закладі вкрай критична. Діти не доїдають, не вистачає медикаментів, іграшок. Тож допомога подолян була досить відчутною.
Волонтерський рух «Перемога»  надихнув і тернополян. Допомогу почали збирати і в Гусятині сусідньої області: наступного разу вони передадуть найнеобхідніше чемерівчанам для відправки на Схід.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.