Хмельницькі перевізники почали шантажувати владу підвищенням вартості проїзду Хмельницькі перевізники почали шантажувати владу підвищенням вартості проїзду

Хмельницькі перевізники опосередковано заговорили про підвищення вартості проїзду. Як повідомляє прес-служба міської ради, під час зустрічі перевізників з міською владою… Далі »

Україна може денонсувати угоди з РФ щодо будівництва енергоблоків на ХАЕС Україна може денонсувати угоди з РФ щодо будівництва енергоблоків на ХАЕС

Україна розглядає питання денонсації угоди з Росією щодо спільного будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької атомної електростанції. Про це повідомив… Далі »

Колишній директор “Поділля-центр” продовжує ігнорувати суд Колишній директор “Поділля-центр” продовжує ігнорувати суд

Сьогодні, 16 грудня колишній генеральний директор державної телерадіокомпанії «Поділля-центр» Олена Павлюк в черговий раз не з’явилась на розгляд порушеної проти… Далі »

Експеримент ДАІ: у Хмельницькому проведуть ревізію дорожніх знаків Експеримент ДАІ: у Хмельницькому проведуть ревізію дорожніх знаків

У Хмельницькому проведуть ревізію дорожніх знаків у рамках експерименту з об’єднання патрульної міліції та Державтоінспекції. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »

З початку року на Хмельниччині ліквідовано 12 млн. грн боргів із зарплати З початку року на Хмельниччині ліквідовано 12 млн. грн боргів із зарплати

З початку року на Хмельниччині ліквідовано 12 млн. грн заборгованої заробітної плати, повністю погашено борги на 29 підприємствах області. Про це йшлося… Далі »

У Кам’янці-Подільському збільшиться вартість харчування в закладах освіти У Кам’янці-Подільському збільшиться вартість харчування в закладах освіти

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради ухвалив рішення про збільшення вартості харчування для дошкільних навчальних закладів, дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського… Далі »

Олег Хавронюк: “Гладуняк пішов своєю дорогою, а я своєю” Олег Хавронюк: “Гладуняк пішов своєю дорогою, а я своєю”

Один із політичних старожилів Хмельниччини, депутат обласної ради Олег Хавронюк  добровільно віддав партквитка “Батьківщини” і вступив до політичної сили нинішнього… Далі »

“Мажор” Червонюк подав касацію до суду, бо вважає себе невинним у смерті пішохода “Мажор” Червонюк подав касацію до суду, бо вважає себе невинним у смерті пішохода

20-річний син депутата Хмельницької облради Дмитро Червонюк, який минулого року автомобілем збив на смерть 26-річного пішохода Олега Крушельницького, подав касаційну скаргу… Далі »

«Сварог Вест Груп» відмовляється від новорічних  святкувань «Сварог Вест Груп» відмовляється від новорічних святкувань

Корпорація «Сварог Вест Груп» надасть підтримку українським військовим у зоні АТО на суму 680 тис. грн. Колектив компанії відмовився від… Далі »

У Хмельницькому вилучено 72 гральні автомати у рамках спецоперації “Ігорні точки – стоп” У Хмельницькому вилучено 72 гральні автомати у рамках спецоперації “Ігорні точки – стоп”

У Хмельницькому вилучено 72 гральні автомати у рамках спецоперації МВС “Ігорні точки – стоп”. Про це у “Фейсбуці” написав радник Міністра… Далі »

У хмельницькому парку ім. Франка з’явилась перша шафа-бібліотека У хмельницькому парку ім. Франка з’явилась перша шафа-бібліотека

У Хмельницькому з’явилась перша шафа для обміну книжками(буккросингу) в громадському місці просто неба. Мета встановлення цієї шафи – спрощення доступу… Далі »