Хмельницькі перевізники почали шантажувати владу підвищенням вартості проїзду

Хмельницькі перевізники опосередковано заговорили про підвищення вартості проїзду.

Як повідомляє прес-служба міської ради, під час зустрічі перевізників з міською владою депутат міської ради і один з великих перевізників обласного центру Сергій Мандзій наголосив, що перевізники в нинішніх умовах просто виживають.

На його думку, значним полегшенням для перевізників була б відміна пільгових перевезень і призначення адресної допомоги. Пан Мандзій попросив управління транспорту та зв’язку міської ради підготувати відповідне звернення від депутатського корпусу до Верховної Ради України.

“Якщо не скасувати пільговий проїзд то доведеться підвищувати вартість проїзду, а це робити просто некоректно, адже заробітна плата в людей не зросла, а навпаки реально зменшилася. Сьогодні ми говоримо не про розвиток транспортних перевезень в Хмельницькому, а про їх виживання”, – наголосив депутат.

Як відомо, востаннє вартість проїзду у громадському транспорті Хмельницького зростала 21 травня 2014 року. Тоді ціна на пасажирські перевезення у маршрутних таксі зросла на 50 копійок і зараз становить 3 грн; міських автобусах – з 2 грн – до 2,5 грн; у тролейбусах – з 1,25 грн – до 1,5 грн.

Нагадаємо, що у липні цього року Хмельницька область одержала з держбюджету 24 млн. грн для відшкодування за перевезення пільговиків, що становило 80,4% до планових призначень за січень-липень поточного року на відшкодування за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Манзій контролює всі перезення в місті і очолює мафію. він хоче дт\иктувати місту тарифи, але хто він такий. йому дорогу в життя дала теща, знайома мера Чекмана. зараз в нього 60% перевезень міста. він обміює пільговиків, краду в держави і обміює всх. чому мовичть мер Мельник. він поплічник Манзія. зараз поплічник Манзій е Чернилевський.

 2. шановний Анонімний вивчіть украінський правопис , і пишіть грамотно. А потім давайте розумні коментарі!!!!!!!!!

 3. Тут вообще надо цену опустить. В среднем маршрутка приносит 450-500 грн. в день, помимо “топливных”. даже с учетом амортизации, это хорошие деньги.И налог минимальный

  • Газ може підніматись в 3 чи в 5 разів. А проїзд чому ні? Яйценюк – наш прем’єр!!!!

 4. у статті йдеться про пільговиків. Для них є спец. транспорт нехай їдуть. Щодо адресної компенсації нехай усім пільговикам дають гроші а вони думають чи кататись чи ні.

 5. http://ye.ua/news/news_17326.html

  Де поділася ця автомайданівка Середюк, яка так кричала про некорумпованих перевізників. Чи це тільки перед виборами?

 6. Н-да..Одна из главных задач журналиста-дать броский заголовок.Не прочитают статью,не вникнут в смысл,так хоть в подкорке останется-“перевозчики,мафия,шантаж власти”. В итоге в комментах кто-то обязательно начнет плеваться грязью.Иногда по сути,а чаще по принципу Портоса.ну да ладно.
  Что бы давать оценку сабжу (т.е. затронутой тематике),надо “кухню” вопроса знать изнутри,т.е.по сути бухгалтерию перевозчика.А сотрясать воздух с позиции ущемленного ценой пассажира-ну это как минимум неконструктивно,господа.
  Продолжение следует…

  • Да иди ты.. Есть знания про их кухню. Да и сам вижу каждый день, как большинство работающих там, это та худшая часть сельских, которые насытили жлобством город. Которые мчатся на включившийся для них красный, не пропуская пешеходов, “бо Василь встиг проїхати та усих пасажирив собы забере”. Которые набивают маршрутку под завязку, и им пох.. что они делают из людей селедку.

 7. Середюк покричала і злиняла. А хто там з автомайдану залишився? Вона тепер концертами займається. В Верховну пройшла,тепер в обласну готується!

  • Буде супер обласна рада. У Верховній Раді – козак Гаврилюк і Ко. В обласній – дівчата в наколках і зеки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.