Міліція Хмельниччини вилучила у “валютчиків” 100 тис. грн і 4 тис. дол Міліція Хмельниччини вилучила у “валютчиків” 100 тис. грн і 4 тис. дол

Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області проводять активну роботу, спрямовану на припинення протиправної… Далі »

Туроператори Хмельницького зазнають збитків – попит знизився на 50% Туроператори Хмельницького зазнають збитків – попит знизився на 50%

Ціни у доларах на закордонні тури залишились незмінними у порівнянні з минулим роком, проте через зростання курсу валют за них… Далі »

Проміжні вибори облради: з дистанції зійшов один кандидат Проміжні вибори облради: з дистанції зійшов один кандидат

Директор “Старокостянтинівського заводу залізобетонних шпал” В’ячеслав Кучер знявся з проміжних виборів до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів)…. Далі »

Рада Майдану хоче пролюструвати заступника начальника УДАІ  Хмельницької області Рада Майдану хоче пролюструвати заступника начальника УДАІ Хмельницької області

Рада ГО «Хмельницький майдан» просить міністра МВС України А. Авакова видати наказ про звільнення заступника начальника УДАІ  Хмельницької області Кваші… Далі »

Оренда квартир у Хмельницькому скоротилась і подорожчала Оренда квартир у Хмельницькому скоротилась і подорожчала

Сьогодні ситуація на ринку оренди житла у Хмельницькому спостерігається помітний дефіцит. Бажаючих здати квартиру значно менше, ніж бажаючих зняти. Чим… Далі »

В Кам’янці люди скуповують цифрову техніку В Кам’янці люди скуповують цифрову техніку

В Кам’янці-Подільському, як і в багатьох містах України, триває неймовірний ажіотаж на купівлю техніки. За останні три дні в найпопулярніших… Далі »

“Зелений” несуттєво впав на ринках Хмельницького “Зелений” несуттєво впав на ринках Хмельницького

На 11 ранку 18 грудня на ринках Хмельницького “валютчики” продають один долар за 21 гривню; за одне євро просять 26 гривень…. Далі »

Новобудова Хмельницького подорожчала до 6800 гривень за “квадрат” Новобудова Хмельницького подорожчала до 6800 гривень за “квадрат”

Протягом 2014 року ціни майже на всі види нерухомості у Хмельницькому знизились, але попит не зріс. Покупці, які тримають свої заощадження… Далі »

У Хмельницькому готуються до банківського Майдану У Хмельницькому готуються до банківського Майдану

Хмельницька Рада Майдану, куди входить понад 40 громадських організацій, на 21 грудня скликає віче, на якому має намір обговорити фінансовий… Далі »