В Кам’янці люди скуповують цифрову техніку

В Кам’янці-Подільському, як і в багатьох містах України, триває неймовірний ажіотаж на купівлю техніки. За останні три дні в найпопулярніших магазинах цифрової техніки «Алло» та «911» потік відвідувачів  збільшився в декілька разів.

Як стверджують клієнти, основна причина покупок – ймовірне різке збільшення цін на закордонну техніку.

«Я планував купити собі планшет під час різдвяних свят, адже розраховував на акційні знижки, але вирішив купити сьогодні, адже зараз вже мова не йде про знижки. Головне – встигнути купити до чергового стрибка долара», – прокоментував НГП 26-ти річний кам’янчанин Володимир.

За словами продавців-консультантів люди скуповують телефони, планшети, фотоапарати та іншу популярну техніку. Схожа ситуація і у «Фокстроті», щоправда там кількість клієнтів менша, ніж у магазинах цифрової техніки.

Зовсім немає ажіотажу у гіпермаркеті «Епіцентр». Як повідомив НГП консультант мережі найбільший наплив відвідувачів був, коли долар піднявся до 15 грн. Зараз ціни піднімаються поступово, однак це не привертає клієнтів.

Що стосується курсу долара на «чорному ринку», то в Кам’янці-Подільському станом на 18 грудня його можна купити у «валютчиків» за 20-21 грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.