В Кам’янці “Рада Майдану” має претензії до міськтепловоденергії та виконкому

Цими вихідними Кам’янець-Подільська  громадська організація “Рада майдану” розповсюдила листівки  в яких вказується, що виконавчий комітет міської ради незаконно підняв тарифи на водопостачання та стоки.

IMG_30

Зокрема наводиться цитата з подання Голові адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення антимонопольного комітету України від 28 травня цього року, де вказано, що корегування цін на послуги холодного і гарячого водопостачання  в 2013 році відбулось з перевищенням тарифів, що були встановлені Постановою Національної комісії. Ці дії класифікуються, як порушення законодавства.

Мирослав Мошак, голова ГО “Рада Майдану”,  в коментарі для НГП пояснив, що зараз кам’янчани значно переплачують за послуги “Міськтепловоденергії”.

“Порівняймо ціни в інших містах: Тернопіль –  водопостачання і водовідведення разом –  5,48 грн , Житомир – 5,34, Полтава –  5,22 , Миколаїв – 4, 34, а в нас (Кам’янці-Подільському) ця сума складає 7,89 за 1 куб.м. Такого ніде немає по Україні”, – заявив пан Мошак.

Наразі активісти готують звернення до міського голови, прокурора міста та директора “Міськтепловоденергії” Валерія Гордійчука. В ньому вимагатимуть “припинити порушувати законодавство та повернути формування тарифів у законне русло”, знайти механізм повернення кам’янчанам стягнутих коштів і притягнути до відповідальності виконавців “оборудки”.

Також в четвер о 17:00 на міському Майдані збирається віче на якому вимагатимуть звіту вищевказаних осіб.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “ніде немає по Україні” – їдьте в Нову Ушицю – 7,80 + 5,50 =13,30

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.