Донські козаки залишили у себе паспорти та мобільні телефони хмельницьких бійців Донські козаки залишили у себе паспорти та мобільні телефони хмельницьких бійців

Три тижні військові зонального відділу військової служби правопорядку перебували у полоні Донських козаків. Зараз – усі вдома. Згідно з наказом,… Далі »

Європейський Союз – рівноправне економічне членство Європейський Союз – рівноправне економічне членство

Як відомо, Україна планує підписати економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом 27 червня цього року. Проект Угоди викликав… Далі »

Депутати з Кам’янця вирішили зайнятись ринком “після настання стабільності в державі” Депутати з Кам’янця вирішили зайнятись ринком “після настання стабільності в державі”

Сьогодні о 14:00 розпочалася позачергова сесія Кам’янець-Подільської міської ради. Нагадаємо, що причиною цьому стала акція протесту підприємців з місцевого ринку. Представник… Далі »

Хто наживається на перевезеннях. Частина 1 Хто наживається на перевезеннях. Частина 1

Ринок пасажирських перевезень Хмельницького — мулисте дно, в яке ніхто не бажає влазити з кількох об’єктивних причин. По-перше, це корупційна… Далі »

Всесвітній флешмоб велосипедистів добереться до Хмельницького Всесвітній флешмоб велосипедистів добереться до Хмельницького

У суботу по центру міста проїде колона велосипедистів в рамках світового флешмобу “Critical Mass”. Мета флешмобу – привернути увагу громадськості… Далі »

Хмельницькі депутати виділили 170 тис. грн на підтримку українських військових Хмельницькі депутати виділили 170 тис. грн на підтримку українських військових

Депутати Хмельницької міської ради виділили 170 тис. грн із резервного фонду на підтримку українських військових. За проголосувала більшість обранців на черговій… Далі »

Одіозного редактора Летичівської районки нарешті звільнили Одіозного редактора Летичівської районки нарешті звільнили

Закритим голосуваннм на 32 сесії  Летичівської районної ради депутати проголосували за звільнення радактора “Летичівської газети” Ганни Віннічук. З присутніх 33… Далі »

Конституції до Дня Конституції Конституції до Дня Конституції

Ні, це не тавтологія. 28 червня – День Конституції України. А відвідувачі  Кам’янець-Подільського державного історичного музею – заповідника дійсно зможуть… Далі »

Петро Перебийніс: «Мій телефон завжди ввімкнений і в зоні доступу для хворих» Петро Перебийніс: «Мій телефон завжди ввімкнений і в зоні доступу для хворих»

Хмельницький, як один із потужних центрів кардіохірургії, надійно закріпився серед лідерів української медицини. Близько місяця тому сюди вкотре приїздили провідні… Далі »

Вулицями Старокостянтинова люди пройдуть у вишиванках Вулицями Старокостянтинова люди пройдуть у вишиванках

У Старокостянтинові 28 червня пройде парад вишиванок. Крім цього, учасники нестимуть п’ятдесятиметровий прапор України. “Останнім часом в місті не відбувалось жодної… Далі »

Хмельницька міська рада кинула півмільйона на ремонт облСБУ Хмельницька міська рада кинула півмільйона на ремонт облСБУ

Депутати Хмельницької міської ради виділили 500 тисяч гривень на ремонт приміщення Управління СБУ у Хмельницькій області. Це відбулося 25 червня сесії міської… Далі »

У Хмельницькому відбудеться друга відкрита фотовиставка у форматі сушки У Хмельницькому відбудеться друга відкрита фотовиставка у форматі сушки

В суботу, 28 червня в рамках фестивалю “Грінфест” відбудеться друга фотосушка Хмельницького. Ідея сушки у тому, що митцем може стати кожен:… Далі »

На Хмельниччині тесть із зятем розбирали залізничні колії На Хмельниччині тесть із зятем розбирали залізничні колії

Працівники лінійного відділу міліції на станції Хмельницький затримали 43-річного та 23-річного жителів Ярмолинецького району, які на перегоні Скібнево-Ярмолинці таємно викрали… Далі »

За 5 місяців промисловість Хмельниччини впала на 6,6% За 5 місяців промисловість Хмельниччини впала на 6,6%

За 5 місяців промисловість Хмельниччини впала на 6,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Головне управління статистики… Далі »

Підприємці з Хмельниччини самовільно захопили майже 400 га землі Підприємці з Хмельниччини самовільно захопили майже 400 га землі

Упродовж останніх днів встановлено два факти самовільного зайняття земельних ділянок сільськогосппризначення державної форми власності. Так, Шепетівською міжрайонною прокуратурою до Єдиного… Далі »

Підприємці обклали шинами Кам’янецьку міськраду Підприємці обклали шинами Кам’янецьку міськраду

Сьогодні о 9 ранку близько 400 працівників Кам’янецького ринку замість звичного відкриття своїх кіосків знову прийшли на міський Майдан Відродження…. Далі »

Кам’янецькі базарники виступили проти нововведень Кам’янецькі базарники виступили проти нововведень

25 червня підприємці з місцевого ринку завітали в гості в приміщення Кам’янець-Подільської міської ради. По звершенню робочого дня близько 350… Далі »