У Хмельницькому відбудеться друга відкрита фотовиставка у форматі сушки

В суботу, 28 червня в рамках фестивалю “Грінфест” відбудеться друга фотосушка Хмельницького.

Ідея сушки у тому, що митцем може стати кожен: фотографії для експозиції приймаються від усіх охочих. Назва “сушка” пояснюється форматом демонстрації – фотографії чіпляються прищіпками до мотузок, наче попрана білизна. Навіть після відкриття можна буде додати свої світлини до експозиції, просто почепивши їх самостійно.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Цього разу Фотосушка розпочнеться о 8 годині ранку на фестивалі “Грінфест”, що проходитиме на міському пляжі. До одинадцятої години експозиція перебуватиме там, а о 12 годині тимчасово переїде на майданчик перед кінотеатром Шевченка.

“Після другої години ми знову плануємо повернутись до молодіжного парку на “Грінфест”. Будемо переміщатись для того, аби виставку побачило якомога більше людей. До того ж початково планувалось, що вона весь час перебуватиме біля кінотеатру, але фестиваль дуже масовий – і там великі можливості знайти людей для участі у наших проектах”, – розповів один з організаторів фотосушки Андрій Таранціца.

Взяти участь у проектах зможуть всі охочі. Організатори обіцяють відправити всім учасникам їхні фотографії електронною поштою. Світлини для сушки можна приносити безпосередньо на виставку, не обов’язково саме на відкриття о восьмій ранку. Також організатори просять прихопити прищіпки для ваших фотографій.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.