Одіозного стоматолога Свестуна вписали у “скоти” Одіозного стоматолога Свестуна вписали у “скоти”

На сайті “Не бути скотом” розмістили екс-головного лікаря комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” Романа Свестуна. На початку 2011 року… Далі »

“Хмельницькрибгосп” звинувачує “рибалок” Ядухи у грабунку малька риби “Хмельницькрибгосп” звинувачує “рибалок” Ядухи у грабунку малька риби

ВАТ “Хмельницькрибгосп” звинувачує ДП “Селекційно-генетичний центр по рибництву «Поділля» у грабунку малька риби. Про це НГП розповіли місцеві рибгоспники. З їх слів,… Далі »

Хмельницький зоокуток: мале ведмежа за день з’їдає продуктів майже на 100 грн Хмельницький зоокуток: мале ведмежа за день з’їдає продуктів майже на 100 грн

Хмельницький зоокуток у парку ім. Чекмана існує вже понад 11 років. За цей час окрім ведмедиці Аліси там з’явилось ще… Далі »

У Шепетівці ремонтуватимуть реактивні системи “Град” та “Ураган” У Шепетівці ремонтуватимуть реактивні системи “Град” та “Ураган”

Міністерство оборони України у травні оголосило низку тендерів на ремонт військової техніки на суму 97 мільйонів гривень. Про це повідомляє… Далі »