Депутати з Кам’янця вирішили зайнятись ринком “після настання стабільності в державі”

Сьогодні о 14:00 розпочалася позачергова сесія Кам’янець-Подільської міської ради. Нагадаємо, що причиною цьому стала акція протесту підприємців з місцевого ринку.

Представник ініціативної групи від приватних підприємців запропонував заборонити виконкому затверджувати проект генплану центрального ринку та рекомендувати керівництву ринку призупинити розробку генерального плану реконструкції.

Ігор Пиріжок, директор департаменту містобудування та архітектури,  повідомив, що опублікований генплан офіційно не розглядався, це був лише ескізний варіант і його департамент не бачив цей проект. Також він запропонував провести громадські слухання і запросив всіх охочих для розробки майбутнього плану.

Сергій Чернявський, директор КВЗП “Кам’янець-Подільський” (офіційна назва ринку, – НГП) заявив, що робочий варіант генплану розроблявся близько року, і саме для широкого обговорення він і надав його ЗМІ.

Після тривалого обговорення депутати таки прийняли рішення стосовно долі міського ринку та його генерального плану:

  1. Заборонили головному архітектору міста затверджувати проект корегування генплану.
  2. В робочу групу з розробки проекту корегування генерального плану реконструкції центрального ринку залучити представників ініціативної групи з числа підприємців.
  3. Питання реконструкції центрального ринку винести на засідання депутатського клубу за участю ініціативної групи підприємців ринку та представників районної влади.
  4. Реалізацію проекта реконструкції ринку розпочати після настання економічної та політичної стабільності в державі.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Чому не висвітлюєте події навколо “Міськтепловоденергія”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.