У Кам’янці-Подільському ще 8 саперів здобули кваліфікацію інструктора за стандартами НАТО

16 листопада в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам’янці-Подільському завершено другий двотижневий курс підготовки молодших командирів, який проводили військовослужбовці Збройних Сил Канади. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Агєєвю

8 військових саперів, які здобували кваліфікацію інструкторів, отримали сертифікати про завершення підготовки та відповідний фаховий рівень. Приємно зазначити, що 3 військовослужбовця Центру розмінування, які раніше вже пройшли підготовку, під час проведення даного курсу виступили в ролі інструкторів.

У церемонії вручення сертифікатів про завершення курсів взяли участь начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков та командир другого контингенту об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади майор Девід Амундсен.

Сьогодні абсолютно неможна недооцінювати значення сержантської ланки у справі успішного виконання завдань, які стоять перед військовим підрозділом.

Особливо гостро це питання стало на початку проведення антитерористичної операції, – зазначив у своєму виступі начальник Центру розмінування Володимир Родіков. В ході АТО в складній бойовій обстановці, під постійними обстрілами з боку незаконних збройних формувань сержантам за відсутності офіцера самостійно довелось організовувати надскладні бойові завдання, самим приймати важливі рішення та вести за собою підлеглих. Тому подеколи відсутність досконалої підготовки, відповідних вмінь та знань цієї категорії військовослужбовців значно зменшувало вірогідність успішного виконання завдань підрозділом. Тож підготовці молодших командирів у Центрі розмінування завжди приділялась підвищена увага. Влада сержанта повинна бути вагомою і авторитетною, вона має будуватися на особистій підготовці, лідерських якостях та професійних знаннях. Досягти цих високих стандартів вже сьогодні нам допомагають досвідчені військові інструктори з Канади, – за що ми їм безмежно вдячні – додав офіцер.

Наприкінці урочистих заходів майор Девід Амундсен за особисті досягнення у курсі молодших командирів нагородив кращого слухача курсу сержанта Дениса Гончарука відзнакою об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.