За 5 місяців промисловість Хмельниччини впала на 6,6%

За 5 місяців промисловість Хмельниччини впала на 6,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти січня-травня 2013р. випуск продукції збільшився на 13,3%. 

На підприємствах переробної промисловості в січні-травні 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 5,3%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 18,4%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 14%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 7,2%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 26,5%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 5,8%), машинобудуванні (на 0,6%). 

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії в січні-травні 2014р. проти січня-травня 2013р. обсяги виробництва продукції скоротились на 9,5%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 12,8%. 

За січень-квітень 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 5,1 млрд грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 3,4 млрд. грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (33,5%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (29,3%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (15,8%). 

В області 30,2% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 17,7% – Нетішина.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Виробники Хмельниччини! Шукайте нові ринки збуту. Країни ЄС, Балкани, Молдова, Туреччина, Грузія з Кавказом, Іран, Близький Схід, арабські країни, Норвегія з Ісландією, країни обох Америк, Китай, Індія, Пд.-Сх. Азія. Світ великий, і ринки для вас будуть безмежні.
    Робіть якісний продукт як для внутрішнього ринку, так і для експорту, і ви проб’єтесь.

    • На цих ринках своєї продукції достатньо. Втрата російського ринку дуже скоро позначиться на матеріальному становищі громадян. Результати виборів засмутять “евромайдаунів”.

  2. треба виграти війну і економіка піде вверх

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.