За рік промвиробництво Хмельниччини впало на 2,7%

У 2014 роцівиробництво промислової продукції на Хмельниччині скоротилося на 2,7%  у порівнянні з 2013 роком.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з інформацією, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти 2013р. випуск продукції зменшився на 1,9%.

На підприємствах переробної промисловості в 2014р. порівняно з 2013р. виробництво промислової продукції збільшилось на 5,2%, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – в 1,7 раза, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 28,1%.

Поряд із цим зменшився випуск продукції у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 15,6%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 15,1%), виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 10%), машинобудуванні (на 0,1%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти 2013р. обсяги виробництва продукції скоротились на 18,5%.

За січень–листопад 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 16,2 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 11,7 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (30,1%), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (27,3%), виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (18,2%).

В області 28,9% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 16,1% – м.Нетішина, 9,7% – Кам’янець-Подільського району.

У структурі реалізованої продукції за основними промисловими групами вагому частку займали товари проміжного споживання – 34,4%, споживчі товари короткострокового використання – 29,7%, енергія – 27,8%. При цьому на інвестиційні товари припадало 6%, споживчі товари тривалого використання – 2,1%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.