Донські козаки залишили у себе паспорти та мобільні телефони хмельницьких бійців

Три тижні військові зонального відділу військової служби правопорядку перебували у полоні Донських козаків. Зараз – усі вдома. Згідно з наказом, бійцям-контрактникам дали кількаденну відпустку, аби привести себе у порядок, побачитися із рідними та відпочити думками.

«Ми відправили усіх бійців додому. З ними постійно працює психолог. Але загалом їхній стан в нормі. Хлопці кажуть, що козаки над ними не знущалися, годували двічі на день, утримували в нормальних умовах», – розповів начальник Хмельницького зонального відділу військової служби правопорядку полковник Іван Бугай

Зараз невирішеною проблемою є те, що у руках сепаратистів досі знаходяться паспорти та мобільні телефони бійців.

«Ми боїмося щоб ті козаки не взяли на ці документи кредити чи якось інакше використали паспорти. Тому зараз перемовини не закінчилися. Гадаємо, що документи та телефони також повернуться у руки власників», – каже офіцер Регіонального медіа-центру Міноборони, підполковник Андрій Агєєв.

Нагадаємо, що 3 червня озброєні Донські козаки взяли у полон п’ять військовослужбовців з Хмельницької області. 11 червня з ними повністю пропав зв’язок. З бойовиками постійно тривали перемовини. 19 червня на Хмельниччину повернувся перший заручник. 22 червня козаки відпустили ще двох бійців. А 26 червня додому повернулося ще троє хлопців. Поки всі вони будуть служити на місцях, на Схід поїдуть лише за наказом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Надо было еще и жопы развальцевать этим горе- воинам…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.