Депутати Хмельницької облради пішли на зрив проміжних виборів? Депутати Хмельницької облради пішли на зрив проміжних виборів?

Депутати Хмельницької обласної ради відмовилися у повній мірі виділяти кошти на проведення проміжних виборів до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі… Далі »

“Батьківщина” зберегла свою фракцію в облраді “Батьківщина” зберегла свою фракцію в облраді

Партія “Батьківщина” зуміла зберегти свою фракцію в облраді. Про це сказав голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар. До її складу входять… Далі »

Кримінальна справа по «Новоросії» знову затягується Кримінальна справа по «Новоросії» знову затягується

Розгляд справи проти осіб, що розповсюджували у місті Хмельницькому сепаратистську газету «Новоросія», мав відбутися вчора. Але засідання відклали у зв’язку… Далі »

Деражнянська громада недоотримала 1 млн. 280 тис. грн. за оренду землі Деражнянська громада недоотримала 1 млн. 280 тис. грн. за оренду землі

У Деражні відбулося засідання земельної  комісії із визначення збитків власникам землі та землекористувачам. Підраховувалися збитки бюджету Деражнянської міської ради у… Далі »

Сергій Лабазюк: На армію 100 млн. в день, та чи доходять виділені кошти до наших військових? Сергій Лабазюк: На армію 100 млн. в день, та чи доходять виділені кошти до наших військових?

Максимальна увага армії – цю фразу українці від прем’єра чують вже 7 місяців. Спочатку щодня, за словами Арсенія Яценюка, виділялося… Далі »

У Хмельницькій облраді створили нову депутатську групу У Хмельницькій облраді створили нову депутатську групу

У Хмельницькій обласній раді утворилась нова депутатська група “За добробут Хмельниччини”. Про це на черговому засіданні оголосив голова обласної ради… Далі »

Підприємці вимагають покращити роботу сайту Хмельницької міськради Підприємці вимагають покращити роботу сайту Хмельницької міськради

Громадське об’єднання “Дія громади” ініціювало обговорення бюджету Хмельницького на 2015 рік з підприємцями міста. Проте аналізувати виявилось ще зарано, оскільки… Далі »