Сергій Лабазюк: На армію 100 млн. в день, та чи доходять виділені кошти до наших військових?

Максимальна увага армії – цю фразу українці від прем’єра чують вже 7 місяців. Спочатку щодня, за словами Арсенія Яценюка, виділялося 40 – 50, потім 80 мільйонів в день, сьогодні ж ця сума сягнула 100 мільйонів. Питання куди ці кошти йдуть, якщо лише те, що купують волонтери та самі військові і доходить на Схід.

«Я не розумію, як так може бути, що кожного дня виділяються величезні кошти на нашу армію, але коли ми декілька тижнів тому їздили на Схід, відвозили гуманітарну допомогу, у наших військових, в жодного не було зимового теплого взуття. Там куди ми дісталися, звичайно нашим військовим завезли зимові берци, якщо говорити по вартості то 500 пар коштували 250 тисяч гривень. А вже кінець грудня, знову ж питання чому досі держава не одягла хлопців», – заявляє Сергій Лабазюк.

Нардеп каже, що на 2015 – й  знову планують закласти мільярди гривень, але чи підуть вони на потреби армії – питання відкрите: « Звичайно ми повинні приділяти максимум уваги військовим та їх забезпеченню, але ми мусимо мати хоч якесь уявлення куди пішли вже виділені кошти. Саме тому парламентська група «Воля народу» вимагає заслухати звіти, як керівництва АТО, Міністерства фінансів, так і, якщо це буде потрібно, Прем’єр-міністра. Аби вони розказали куди та на що пішли ці кошти. Адже у нас є факти, що ті речі, які можна було би придбати в Україні – купуються державою за кордоном, за підвищеними цінами. Я переконаний, що відповіді на ці питання турбують не лише народних депутатів, а й усіх українців».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. дуже актуальне питання ,тiльки доведiть його до кiнця i оприлюднiть результати

  2. А де ж наші свЯдомі патрайоти. Чого не контролюєте майдауна сеНЮ кроліка. Прийшла до влади кривава жидобандерівська хунта. Скачте дальше і не забудьте ще собі жопу на червоно-чорно покрасити.

  3. Голосніше всіх “Тримайте злодія” кричить сам злодій.

  4. А мене також цікавить це питання, адже із нас кошти вираховують, але результаті їх нема, те, що купують волонтери те і мають військові, вот в мене є знайомі котрі там і кажуть, що від держави нічого не доходить, а усі ті керівники АТО і т.д. говорять шо виділяються, питання куди?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.