На Хмельниччині працюють “в тіні” до 300 тисяч громадян – ОДА На Хмельниччині працюють “в тіні” до 300 тисяч громадян – ОДА

На Хмельниччині зарплати в конвертах, з яких не сплачуються податки до бюджету, одержують до 300 тисяч громадян. Такі дані оприлюднив в.о…. Далі »

На новорічні свята гаряча вода у Хмельницькому подаватиметься за окремим графіком На новорічні свята гаряча вода у Хмельницькому подаватиметься за окремим графіком

На новорічні свята гаряча вода у Хмельницькому подаватиметься за окремим графіком. Як інформують теплопостачальні підприємства міста, 31 грудня 2014 року… Далі »

Симчишин піде із влади в політику після призначення нового голови Хмельницької ОДА Симчишин піде із влади в політику після призначення нового голови Хмельницької ОДА

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин повідомив, що піде із влади в політику після призначення нового голови Хмельницької ОДА. Про… Далі »

«Укрзалізниця» взялась за популяризацію Кам’янця-Подільського «Укрзалізниця» взялась за популяризацію Кам’янця-Подільського

Представники «Укрзалізниці»звернулися до чиновників Кам’янця-Подільського з проханням надати відеоматеріали про місто для трансляції їх у потягах. За інформацією прес-служби міської… Далі »

Школярам у Хмельницькому роздають російські цукерки Школярам у Хмельницькому роздають російські цукерки

Учням однієї зі шкіл міста Хмельницького роздали новорічні подарункові набори, в яких були цукерки «Конті», виготовлені в Росії і на… Далі »

Чи готові хмельничани до нової мобілізації? Чи готові хмельничани до нової мобілізації?

Після новорічних  та різдвяних свят українців чекає чергова хвиля мобілізації. Чи готові хмельничани виконувати свій громадський обов’язок? Відповіддю на це… Далі »

У Нетішині для велосипедистів зроблять велосипедні доріжки У Нетішині для велосипедистів зроблять велосипедні доріжки

Про це, зокрема, йшлося на заключному у цьому році засіданні виконавчого комітету міської ради під керівництвом міського голови  Нетішина Олександра… Далі »

У свій доробок Симчишин вписав відсутність на Хмельниччині соціальних бунтів У свій доробок Симчишин вписав відсутність на Хмельниччині соціальних бунтів

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин вважає досягненням нової влади відсутність на Хмельниччині соціальних бунтів у 2014 році. Про це… Далі »

У січні Хмельницька область житиме за бюджетом-2014 – Симчишин У січні Хмельницька область житиме за бюджетом-2014 – Симчишин

Протягом січня 2015 року фінансування бюджетних видатків Хмельницької області відбуватиметься за принципом 1/12 обсягу призначень обласного бюджету 2014 року. Як пояснив виконувач… Далі »

Симчишин розповів, які школи треба закривати на Хмельниччині Симчишин розповів, які школи треба закривати на Хмельниччині

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин розповів, які школи треба закривати на Хмельниччині. Про це сьогодні він сказав на прес-конференції… Далі »

У 2013 році Ксенжук заробив 640,8 тис. грн – декларація У 2013 році Ксенжук заробив 640,8 тис. грн – декларація

Народний депутат України від фракції “Народний фронт” Олександр Ксенжук за 2013 рік задекларував 640 тисяч 865 гривень сукупного доходу. Про… Далі »

Уряд передбачив для Хмельниччини 279,1 млн. грн на погашення різниці в тарифах Уряд передбачив для Хмельниччини 279,1 млн. грн на погашення різниці в тарифах

Кабінет Міністрів України схвалив постанову щодо перерозподілу у 2014 році субвенції між регіонами на погашення заборгованості з різниці в тарифах, утвореної… Далі »