Чи готові хмельничани до нової мобілізації?

Після новорічних  та різдвяних свят українців чекає чергова хвиля мобілізації. Чи готові хмельничани виконувати свій громадський обов’язок? Відповіддю на це може стати, зокрема, і доповідь на нараді у Теофіпольській РДА щодо проведення четвертої черги мобілізації Олега Кравченка, заступника Білогірсько-Теофіпольського об’єднаного військового комісара. Адже, згідно з рішенням керівництва держави, у новому році буде проведена 4 черга мобілізації, яка розпочнеться з 13 січня 2015 року. Орієнтовно перша поставка до військових частин відбудеться 19-20 січня.

Обсяг завдання для Хмельницької області визначений в кількості близько 2000 військовозобов’язаних, з них 500 офіцерів запасу, та 100-150 одиниць техніки з національної економіки, у тому числі і дорожньо-будівельна техніка.

За словами О. Кравченка, аналіз мобілізаційної обстановки на території Хмельницької області вказує на великі проблеми виконання даного завдання, повідомляє сайт РДА.

Укомплектування військових частин протягом перших трьох черг мобілізації здійснювалось в основному за рахунок добровольців та громадян, які прибували у військовий комісаріат по виклику. На жаль, на сьогоднішній день кількість громадян даної категорії мізерна, а поставлені завдання перевищують обсяги третьої черги.

Керівники підприємств усіляко приховують свій особовий склад та техніку.

Проблемою також є доставка військовозобов’язаних до військових частин.

Також заступник Білогірсько-Теофіпольського об’єднаного військового комісара окремо зупинився на проведенні медичних оглядів військовозобов’язаних. Основна маса громадян, які на даний час викликаються до військових комісаріатів (до 60 %), визнаються лікарськими комісіями обмежено придатними та непридатними до військової служби. Така кількість, по-перше, викликає сумнів в об’єктивності діагнозів, а, по-друге, взагалі ставить під загрозу виконання завдання.

Як заявив глава Генерального штабу України, генерал-полковник Віктор Муженко, наразі є необхідність провести чергову мобілізацію. Вона буде тривати 1,5 – 2 місяці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Нехай воює бидло з паличини, яке повтікало закордон, саме розвязало війну і тепер повтікало. Негоже православним один в одного стріляти. Пішла на.уй жидо-бандерівська хунто.

  2. Это не мобилизация…это УТИЛИЗАЦИЯ….всех нормальных пацанов….а галицийские парубки уже все тю тю….в рашку на зароботки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.