Склад депкорпусу Хмельницької облради може “схуднути” на третину Склад депкорпусу Хмельницької облради може “схуднути” на третину

Чисельність депутатського корпусу Хмельницької обласної ради може зменшитися на третину. Відповідний проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вибори… Далі »

У Хмельницькому мігіраційна служба розказує за гроші, як вклеїти фотографії у паспорті У Хмельницькому мігіраційна служба розказує за гроші, як вклеїти фотографії у паспорті

На сайті Державної міграційної служби України зазначено, що вклеювання нової фотографії в паспорт при досягненні людиною 25-ти або 45-річного віку… Далі »

У Нетішині за допомогою відеокамер охоронятимуть громадський порядок У Нетішині за допомогою відеокамер охоронятимуть громадський порядок

Таке рішення було прийняте на шістдесят шостій (позачерговій) сесії Нетішинської міської ради. Перш за все депутати проголосували за внесення змін… Далі »

Кам’янецькі скаути привезуть зі Львова Віфлеємський вогонь Кам’янецькі скаути привезуть зі Львова Віфлеємський вогонь

У неділю, 14 грудня, скаути Організації українських скаутів вже тринадцятий рік поспіль приймуть Віфлеємське світло миру, щоб передати його українцям…. Далі »

Новоушиччина  готує подарунки до свят для воїнів АТО Новоушиччина готує подарунки до свят для воїнів АТО

У Новоушицькому районі стартувала акція «Привітай воїна зі святами!». Учасники акції об’єднаються, аби формувати й передати воїнам-землякам , котрі перебувають… Далі »

Експеримент хмельницького ДАІ: як виховати універсального правоохоронця Експеримент хмельницького ДАІ: як виховати універсального правоохоронця

З легкої міністерської руки над хмельницькими даішниками розпочався кількамісячний експеримент-випробування. За задумом Міністра МВС Арсена Авакова, замість добре знайомих міліціянтів… Далі »

Експлуатаційне утримання автодоріг держзначення Хмельниччини осушить бюджет на 5,6 млн. грн Експлуатаційне утримання автодоріг держзначення Хмельниччини осушить бюджет на 5,6 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 8 грудня уклала угоду з ДП “Хмельницький облавтодор” на експлуатаційне утримання автомобільних… Далі »

Для “Поділля-Центр” шукають нового гендиректора Для “Поділля-Центр” шукають нового гендиректора

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив відкритий конкурс на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». Вимоги до… Далі »