У Хмельницькому мігіраційна служба розказує за гроші, як вклеїти фотографії у паспорті

На сайті Державної міграційної служби України зазначено, що вклеювання нової фотографії в паспорт при досягненні людиною 25-ти або 45-річного віку є безкоштовним. Проте нещодавно до “Незалежного громадського порталу” звернувся читач, який стверджував протилежне.

“Паспортний стіл, що біля Майдану незалежності у Хмельницькому, вимагає гроші за вклеювання фотографій в паспорт, при виповненні людині 25 та 45 років. Якщо ти починаєш прирікатись із ними, то це все ж роблять безкоштовно. Особисто я посварився з ними та вклеїв безкоштовно, але багато знайомих платять, бо думають, що так треба”, – обурювався Сергій.

Для роз’яснення ситуації “Незалежний громадський портал” звернувся із інформаційним запитом до заступника начальника управління Державної міграційної служби Україну в Хмельницькій області Миколи Янчишина.

“Крім адміністративних послуг, що надаються працівниками Управління ДМС України в Хмельницькій області, в приміщенні Хмельницького МВ УМС (вул. Пушкіна, 15) співробітниками Державного підприємства “Паспортний сервіс” громадянам за їх бажанням надаються супутні послуги міграційно-паспортного характеру, перелік та вартість яких затверджені наказом ДП «Документ» від 23.06.2014 №84, в тому числі інформаційно-консультативні послуги з питань оформлення вклеювання фотокарток до громадянина України при досягненні 25 або 45 років, вартість становить 25 гривень. Одержання супутніх послуг носить виключно за їх письмовими заявами встановленого зразка”, – пояснив пан Янчишин.

Іншими словами – якщо ви точно знаєте, що вам потрібно від працівників “Паспортного сервісу”, скільки це коштує та які фотографії необхідні, щоб вам замінили фотографію в паспорті – наполягайте на безкоштовності послуги. В іншому випадку – вас попросять сплатити 25 гривень за роз’яснення з кількох речень щодо кількості та якості необхідних фотографій та кількості днів, які треба буде зачекати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дибілізм повний! Но я вже нічому не дивуюсь! Бардак як був то став ще більший!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.