ЦВК попередила, що депутати облради можуть зірвати проміжні вибори ЦВК попередила, що депутати облради можуть зірвати проміжні вибори

Центральна виборча комісія висловила стурбованість проведенням проміжних виборів до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів). Такий лист на… Далі »

Чернилевський бере на роботу ще двох заступників міського голови Чернилевський бере на роботу ще двох заступників міського голови

Виконувач обов’язків хмельницького міського голови, секретар міськради Костянтин Чернилевський пропонує депутатам міської ради затвердити двох нових заступників мера. Відповідний проект… Далі »

Експеримент ДАІ: на вулицях Хмельницького можуть з’явитися 500 камер відеоспостереження Експеримент ДАІ: на вулицях Хмельницького можуть з’явитися 500 камер відеоспостереження

На вулицях Хмельницького можуть встановити 500 камер відеоспостереження у рамках експерименту з об’єднання патрульної міліції та Державтоінспекції. Про це “Незалежному… Далі »

Славутчани надіслали подарунки прикордонникам Славутчани надіслали подарунки прикордонникам

18 грудня, напередодні  дня Св. Миколая, представники громадської організації «Рідна Славутчина»  надіслали свої подарунки землякам, котрі оберігають кордон нашої країни…. Далі »

З Кам’янця до Маріуполя до Дня святого Миколая поїхали теплі речі З Кам’янця до Маріуполя до Дня святого Миколая поїхали теплі речі

Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич спільно з благодійним фондом«Руки Лебеді», громадською організацією«Фонд сприяння військовослужбовцям… Далі »

У Хмельницькому жінки боротимуться з корупцією У Хмельницькому жінки боротимуться з корупцією

В рамках проекту  «Жіночий антикорупційний рух»  з Хмельницької, Вінницької та Київської областей відберуть по 7 активних жінок, котрих в січні-лютому… Далі »