ЦВК попередила, що депутати облради можуть зірвати проміжні вибори

Центральна виборча комісія висловила стурбованість проведенням проміжних виборів до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів).

Такий лист на ім’я голови ради Іван Гончара 12 грудня надіслав член ЦВК Ігор Жиденко.

Він зіслався на виборче законодавство і необхідність виділити з обласного бюджету потрібну суму на організацію і проведення виборів.

“Невиділення коштів, спрямованих на фінансування проміжних виборів, порушує вимоги закону та перешкоджає реалізації, встановленого статею 38 Конституції України, права громадян України обирати і бути обраними, зокрема, до органів місцевого самоврядування”, – попередив Жиденко.

IMG_20141218_135643

За даними окружної виборчої комісії, вартість проведення виборів становить 358 тисяч 640 гривень.

На позачерговій сесії облради 4 грудня депутати проголосували за виділення з бюджету 50 тисяч гривень на друк виборчих бюлетенів замість необхідних 360 тисяч.

Як писав НГП, Хмельницька обласна виборча комісія призначила довибори депутатів Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) на 28 грудня 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. А чи не пора вже покінчити з вибиранням депутатів будь-якого рівня “на халяву” і відмінити вище названу статтю Конституції України. Адже вона вже давно застаріла бо в минулі часи кандидатів в депутати висували трудові колективи і було правильним проводити голосування за них за бюджетні кошти. Тепер же вони або самовисуванці, або їх висувають партії. То при чому тут бюджет? Нехай вони і оплачують виборчу кампанію в повній мірі та ще й в бюджет хай вносять визначені суми і без поворотно, незалежно від того чи пройшов він в депутати чи не пройшов.
  В даний час для злиденного народу України обирати депутатів за народні кошти дуже велика розкіш. До того ж переважна більшість теперішніх депутатів, як від сільської -так і до Верховної рад, явні бездіяльники і ніякої відповідальності за це не несуть.
  Тож , перефразовуючи Некрасова, їм дуже “вольготно-весело живётся” у знедоленій нашій Україні.
  То нехай старокостянтинівські кандадати і самовибираються самоокупно.
  Великими чудаками будуть депутати обласної ради, коли погодяться на виділення названої суми.
  А якщо вибори і не відбудуться, то, повірте, ні на йоту не постраждають ні старокостянтинівський люд, ні вся Хмельниччина.
  Слава Україні!

 2. Може дешевше буде депутатам облради прийняти рішення про зменшення свого кількісного складу на 1-го депутата? Здається, це у їхній компетенції. Для Хмельниччини від цього точно гірше не буде 🙂

  • Зменшити тому, що у свободівця точно немає ніяких шансів ?

  • і старокостянтинцівці на постраждають – точно. Скоріше навіть навпаки. А коли ще поцікави тися кандидатам – то луче, коли таки навпаки. Одні переберки і недопалки

 3. Сторож-хабарник!

 4. А “ввалити” 360 тисяч, щоб Ксенжук зекономив і за наші гроші “впхав” Пруса – це нормально? А “Свободи” бояться тільки колишні “риги” !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.