Хмельницький волонтер Микола Мужичук виявився талановитим аферистом з судимістю Хмельницький волонтер Микола Мужичук виявився талановитим аферистом з судимістю

Хмельницький волонтер Микола Мужичук виявився талановитим аферистом з судимістю Про це на сьогоднішній прес-конференції розповіли представники Правого сектору, інші волонтери… Далі »

Стали відомі перші результати експерименту з ДАI у Хмельницькому Стали відомі перші результати експерименту з ДАI у Хмельницькому

Перші тижні роботи об’єднаних патрулів ДАI і патрульно-постовою службою принесли як позитивні, так і негативні наслідки. Нові патрулі у складі… Далі »

На вулицях Хмельницького хочуть встановити камери відеоспостереження На вулицях Хмельницького хочуть встановити камери відеоспостереження

Керівництво МВС хоче взяти хмельницькі вулиці під постійний нагляд відеокамер заради підтримання законності. Для цього необхідно встановити 500 відеокамер. Про… Далі »

Рада відібрала у Лабазюка і Бондаря керівні портфелі парламентських комітетах Рада відібрала у Лабазюка і Бондаря керівні портфелі парламентських комітетах

Верховна Рада відкликала народних депутатів, котрі голосували за “диктаторські” закони 16 січня, з керівних посад парламентських комітетів. Таке рішення сьогодні… Далі »

Симчишин: За рік бюджетна “дірка” Хмельницької області скоротилася на 187 мільйонів Симчишин: За рік бюджетна “дірка” Хмельницької області скоротилася на 187 мільйонів

Протягом 2014 року дефіцит бюджету Хмельницької області скоротився на 187 мільйонів гривень і на середину грудня становить 43 млн. грн. Про це… Далі »

Заступник Авакова роздав ключі від квартир хмельницьким міліціянтам Заступник Авакова роздав ключі від квартир хмельницьким міліціянтам

Заступник Міністра МВС Сергій Яровий вручив ордери на 56 квартир працівникам хмельницької міліції. Зокрема, щасливчиками стали діючі працівники міліції та… Далі »

З Кам’янця в зону АТО відправиться “польова швидка” З Кам’янця в зону АТО відправиться “польова швидка”

До міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича звернулися військовослужбовці 308 окремого інженерно-технічного батальйону, в якому перебуває 20 кам’янчан, з проханням допомогти вирішити… Далі »

Шепетівчанин виграв шаховий кубок Рівненщини Шепетівчанин виграв шаховий кубок Рівненщини

В Острозі Рівненської області відбувся заключний 11 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою… Далі »

Нетішинці збудують водогін за власні кошти Нетішинці збудують водогін за власні кошти

У Нетішині може з’явитися водогін, збудований за кошти місцевих мешканців – власників садиб. Міський голова О.Супрунюк провів робочу нараду з… Далі »