Стали відомі перші результати експерименту з ДАI у Хмельницькому

Перші тижні роботи об’єднаних патрулів ДАI і патрульно-постовою службою принесли як позитивні, так і негативні наслідки.

Нові патрулі у складі працівників ППС та ДАI несуть службу в 6 секторах, на які розділено місто Хмельницький. Місце знаходження кожної автівки відображається на моніторі чергової частини. В разі необхідності черговий направляє по виклику найближчий до місця події екіпаж.

Експеримент хмельницького ДАІ виводиться на табло. Фото Ксенії Орлової

Експеримент хмельницького ДАІ виводиться на табло. Фото Ксенії Орлової

Таким чином, швидкість виїзду в середньому становить 10 хвилин. В той же час оформлення події в середньому становить годину, що може затримувати виїзд екіпажа на місце події.

«Ми ще не знаємо добре це, чи погано. Будемо визначатися по реакції громадян, по тому, чи задоволені вони новими патрулями», – зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий під час візиту у Хмельницький 11 грудня.

Він розповів і про інші проблеми експерименту:

– необхідність додаткового навчання для особового складу та надмірне навантаження на міліціонерів;

– брак автомобілів, бензину та іншого матеріального забезпечення;

– необхідність спецнавчання для керуючих патрулями;

– відсутність законодавчої  бази для повноцінної роботи експеременту.

Всі ці недоліки, за словами заступника Міністра, будуть аналізуватися та усуватися з тим, щоб до кінця лютого 2015 року отримати повну картину функціонування нової схеми патрулювання, необхідних для цього затрат та доцільності поширення експерименту на інші міста.

Нагадаємо, що Хмельницький став першим містом, в якому розпочато експеримент з реформування ДАЇ. Підготовчий етап проходив з 1 по 23 листопада. Практичний розпочався 24 листопада і триватиме до 22 лютого. З 23 по 28 лютого в міністерстві МВС підіб’ють підсумки експерименту, після чого він, швидше за все, буде поширений на інші міста України.

В експерименті задіяно 53 співробітника міліції: 20 від ДАІ і 33 – від ППС.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. як стояли по два гаїшника за кутом так і стоять

 2. Що помінялось? На перший погляд нічого. Та й на другий погляд так само… Стоять собі на дорозі по двоє-троє в жилєтках. плюють на землю…

  • Від зміни доданків сума не зміниться ніколи. А, може…
   Часу правда обмаль ! Навіть на пілотний проект, ДЕ БЕРУТЬ БЕНЗИН ?

 3. На жаль нічого не змінилось. Співробітники ДАЇ як стояли так і стоять на “прибуткових” місцях!!! Коли співробітники ДАЇ будуть допомагати водіям та попереджати порушення, а не гроші збирати?!

 4. Зідний, що для більшості мешканців нашого міста поява нових патрулів не відчутна. Але попри їхню рекламу нових патрулів можливо й нам з Вами потрібно трохи змінити свій менталітет та відношення до людей які перебуваюьт на службі, адже крім зміни продажних “ментів” треба й самим знінюватися, ми ж хочемо жити по європейських стандартах.

 5. Їх стало тільки більше, який експеримент? Куди дивляться служби? розігнати усіх і тоді формувати експерименти, обравши кращих, решту на інші держслужби відправити!

  • Це ТЕБЕ треба розігнати, стань сам людиною, а потім вимагай змін від суспільства. Бо багато грамотних спочатку паскудять міліцію, а якщо щось стається, то набирають 102 і верещать про допомогу!!!!

 6. чого плачете. вам же пишуть експеримент, триває 2 тижні. ви що хочете, щоб за 2 тижні вже все і змінилося. почекайте і буде вам результат.

 7. Зверніть увагу, що ці патрулі ще й виїздять на усі повідомлення, а не тільки по лінії ДАІ. І чим більше буде таких мобільних нарядів – тим краще!!!!!! І дайте хлопцям хоч теплу форму, зима на дворі!!!!

 8. А бензин вони де беруть, якщо з громадян, то на який позитив ви сподіваєтесь?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.